Publicat Recent

Asistent Director / CEO

Informații de bază

Salariu:
de la 20 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Mai jos sunt prezentate cerintele pentru postul oferit:

  • Studii superioare finalizate. Cunosinte in domeniul finante/banci presinta avantaj.
  • OBLIGATORIU PASAPORT pentru a putea calatori in alte tari. Permis de conducere prezinta avantaj;
  • Persoană atentă la detalii și descurcăreață. Pregătită pentru orice situație imprevizibilă;
  • Asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor;
  • Cautam o persoana openmind tinand cont ca avem contrate cu diverse tipuri de companii si activitati ( incepanad de la sectorul bancar pana la sector adult ).
  • Tinand cont ca avem colaboratori in toata lumea este foarte posbil sa trebuieasca sa raspundeti la mesaje/emailuri la diferite ore in functie de tara clientului.

Responsabilități:

  • Cunostinte OBLIGATORII ( CITIT , SCRIS, VORBIT ) de limba Romana, Engleza si Rusa. Cunostinte de limba Franceza si/sau Spaniola prezinta avantaj
  • Asista CEO in desfasurarea activitatilor, coordoneaza si organizeaza proiectele, actiunile managementului departamentelor organizatiei;
  • Asista CEO si directorii de departamente in implementarea si dezvoltarea de noi proiecte;
  • Gestioneaza detaliile si rutina din activitatea CEO, urmareste stadiul de realizare a diferitelor proiecte in curs de desfasurare alocate managementului departamentelor si colaboreaza in proiecte profesionale din toate departamentele organizatiei;
  • Coordoneaza activitatile de implementare a proiectelor in vederea atingerii rezultatelor planificate;
  • Supravegheaza desfasurarea zilnica a proiectelor si se asigura de indeplinirea obiectivelor asumate de managementul organizatiei;
  • Raporteaza consecvent, la timp si complet informatii utile si pertinente referitoare la proiectele pe care le monitorizeaza;
  • Gestioneaza documentele de interes general ale organizatiei;
  • Preluare, directionare apelurile telefonice, mesajele, emailuri;
  • Printati, fotocopiati, arhivati documente relevante (posta, e-mail, fax);
  • Oferirea de informatii partenerilor si a celorlalti angajati in probleme specifice;
  • Asigurarea în dublu sens a fluxului informaţional între firmă şi clienţii externi, precum şi între departamentele firmei.
  • Redactarea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice;
  • Pregatiri scrisori, e-mailuri, prezentări și rapoarte;
  • Preluarea, distribuirea la departamentele implicate, indosariere si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor si a celorlalti angajati;
  • Elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor necesare desfasurarii activitatilor in companie;
  • Asista CEO la sedinte de lucru si intalniri de afaceri atat in Moldova cat si in alte tari;

PRIMA LUNA VA FI CONSIDERATA PERIOADA DE PROBA.

NOTA : LIMBA ROMANA, ENGLEZA SI RUSA ( CITIT , SCRIS, VORBIT ) SUNT CERINTE OBLIGATORII

Persoanele interesate pot trimite CV (obligatoriu cu foto) la adresa e-mail: job@planettary.com">job@planettary.com

Despre companie

Platforma internationala de schimburi crypto

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Pagina web:
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?