Publicat Recent

Mecanic

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Ungheni

Descrierea poziției vacante

Covoare Ungheni - cea mai mare fabrică de covoare din Europa de Vest suntem şi unul din liderii Europeni în producerea şi comercializarea covoarelor. Timp de 41 de ani furnizăm produse moderne, ecologice şi calitative în toată lumea.

Și pentru că ne mărim echipa, ne-am pus pe recrutat! Suntem în căutare de Mecanici pentru întreținerea utilajelor din secția producere.

Responsabilitatile postului:

  • Efectuarea lucrarilor de intretinere si reparatii de natura mecanica la echipamente;
  • Realizarea diagnosticurilor si remedierea defectiunilor de natura mecanica;
  • Punerea in functiune a echipamentelor, in conformitate cu tehnologia producatorului si documentatia specifica;
  • Inlocuirea, reparația și montarea diverselor piese pe utilaje cu componenta mecanica;

Noi oferim:

  • Angajare oficială;
  • Salariu competitiv în funcție de rezultate;
  • Posibilitate de creștere profesională;
  • Dezvoltarea personală și profesională 100%;
  • Transport gratuit din localitățile r-nului Ungheni;

Persoanele interesate si care corespund cerintelor mentionate, sunt rugate sa expedieze CV-ul pe email-ul de mai jos.

Date de contact
E-mail: angajare@covoare.md">angajare@covoare.mangajare@covoare.md">d
Nr de telefon
: [vezi telefon]069355382 (Mihaela), [vezi telefon]068111024 (Valeria)

Trimite CV

Despre companie

Covoare Ungheni este unul din liderii Europeni in producerea si comercializarea covoarelor. Timp de 41 de ani noi propunem produse moderne, ecologice si calitative , avind mereu grija de cerintele clientilor nostri.

Producerea

Fabrica a fost fondata in anul 1980 si a fost semnificativ modernizata dupa privatizare in anul 1998. Astazi noi producem covoare calitatea carora este la nivelul standartelor internationale, liniile de producere sunt dotate cu cele mai performante utilaje. Covoarele sunt comercializate in mai multe tari Europene precum si in Statele Unite ale Americii si Japonia

Calitatea

“Covoare Ungheni” respecta cerintele Sistemului Managementului Calităţii ISO 9001:2000 la fiecare etapă: de la elaborarea noului design şi a colecţiei pînă la producerea şi prestarea serviciilor partenerilor. Produsele sunt dotate cu certificate de conformitate. Echipa profisionista contribuie la cresterea calitatii marca “Covoare Ungheni”.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte