Publicat Ieri

Agent de vânzări

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Despre companie:

"Sarks Agency" SRL este o companie dinamică, cu o creștere rapidă. Oferim o gamă largă de servicii de curățenie, design și imobiliare, iar în prezent ne extindem orizonturile prin angajarea unui Agent de vânzări pentru servicii de curățenie.

Sunteți o persoană potrivită pentru noi, dacă:

- ești o persoana activă și pozitivă.
- ai abilități solide de comunicare și negociere,
- ai studii superioare;
- dorești de a lucra în echipă;
- cunoști limbile română și rusă.

Experiența în vânzări constituie un avantaj,

Atribuții:

  • Promovarea serviciilor companiei;
  • Promovarea imaginii companiei pe piață;
  • Căutarea de clienți și încheierea contractelor;
  • Efectuarea măsurărilor la sediul clientului pentru calcularea suprafeței.;
  • Menținerea contactelor cu clienții;
  • Păstrarea înregistrărilor.

Condiții de lucru:

  • Loc de muncă bine amenajat;.
  • Salariul motivant;
  • Comunicații mobile corporative;
  • Perspective de carieră.

Ești gata să face parte a echipei noastre și să lucra într-un colectiv amabil? Chiar acum trimite CV-ul cu o fotografie la adresa de e-mail: hr@sarksagency.com indicând poziția pentru care se revendică.

Persoana responsabilă va analiza cu atenție mesajul tău! Ai întrebări? Sună la numărul de telefon [vezi telefon]068302270 .

Abilități cheie
Adaptabilitate Abilități de documentare / păstrarea evidenței Apeluri reci Atenție la detalii și simț estetic Compasiune Angajamentul clienților Abilități de comunicare Abilități de ascultare Reziliență Vânzări Vorbitul în public Productivitate și organizare Word Negocierea și semnarea contractelor Motivație Lucru în echipa Managementul relației cu clienții (CRM) Creativitate Comunicare clară și eficientă Abilitatea de a învăța rapid

Beneficii

Mobil

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Ceai / cafea / snacksuri

Daruri pentru diferite ocazii

Despre companie

CLEANTOBE by Sarks Agency SRL este o companie specializată în servicii de curățare spațiilor private și publice. Compania folosește doar detergenți ecologice de curățare. Compania oferă o gamă largă de servicii: curățenie generală, curățenie spațiilor locative, curățenie birouri, curățenie spațiilor educaționale, curățenie de întreținere, curățenie după reparație, dezinfectare și dezinsectare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Chișinău, str. Valea Trandafirilor. 18