Publicat azi

Logist

crown Compania VIP

Informații de bază

Salariu:
3 000 EUR
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Franta, În străinătate, Strasbourg

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Preda si primeste tractoarele si remorcile in exploatarea conducatorilor auto ;
  • Asigura gestiunea stocurilor de bunuri materiale din magazia firmei ;
  • Organizeaza si controleaza activitatea personalului tehnic in vederea realizarii sarcinilor propuse de superiorul ierarhic ;
  • Verifica, instruieste, organizeaza si tine evidenta documentelor autovehiculelor parcului auto,precum si a conducatorilor inainte de plecarea in cursa ;
  • Asigura planificarea concediilor soferilor ;
  • Ofera consultanta si suport conducatorilor auto, atunci cind intimpina dificultati de ordin tehnic in timpul expeditiilor ;
  • Asigura rezolvarea operativa a problemelor administrativ-gospodaresti.

Cerințe:

  • Studii medii de profil ;
  • Responsabil,organizat,cu spirit de conducator ;
  • Experienta într-un domeniu similar ar fi binevenita.

Conditii:

  • Salariu atractiv: de la 3000 euro brut
  • Angajare oficială + pachet social ;
  • Perspectivă de creștere ;
  • Gazda pentru trai ;
  • Posibilitatea de a acumula Experiență Internațională ;
  • Dezvoltare profesionala ;
  • Angajam si cu biometric.
Trimite CV

Beneficii

Cazare pentru cei care se relochează

Despre companie

Royal Trans Solutions este o companie internationala de transport si logistica.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Franta, Strasbourg, 1 Rue de la Haye
Număr de contact:
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?