Publicat  30 Septembrie 2022

Operator Stivuitor/Hamal

Resource Point Chișinău Full Time 8000 MDL

Informații de bază

Salariul:
8000 MDL
Full Time
Experiență:
de la 1 an

PROPAC SRL de 20 de ani deja descoperă și implementează cele mai noi și avantajoase soluții de ambalare pentru clienți!

         Cerințe față de candidat:

  •  Experiență în domeniu 2 ani;
  •  Permis de conducere pentru stivuitor;
  •  Atenție, responsabilitate, punctualitate, abilitatea de a munci în echipă;
  •  Dorință de a activa pe termen lung în companie;

    Responsabilități:
  •  Executarea funcției de conducător stivuitor;
  •  Întreținerea echipamentului tehnic calitativ și în timp stabilit;
  •  Încărcarea și descărcarea mărfurilor în autovehicole;
  •  Pregătirea comenzilor pentru livrare conform anchetei primite;

    Oferim:
  •  Întreg pachetul social predispus;
  •  Salariul: de la 8000 MDL
  •  Orar de muncă: 8.00 – 17.00; ( Luni-Vineri);
  •  Sec. Ciocana

    Contacte:
    Tel: 060679180
    Email: resource.pnt@gmail.com

Despre companie

Compania Resource Point vă ajută în:
Servicii de consultanta HR:
- Recrutare de personal
- Managementul și optimizarea proceselor de afaceri
Vă garantăm selectarea celor mai calificați angajati în echipa d-stră.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
060679180
resource.pnt@gmail.com