Publicat  22 Septembrie 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Office Manager

PoliLingua Botanica, Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 1 an
Oraș:
Botanica, Chișinău
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

PoliLingua Ltd. este o companie din Marea Britanie care oferă o gamă completă de servicii de asistență lingvistică: traducere, interpretare, marketing multicultural, globalizare site-uri web, subtitrare, dublaj.
Căutăm un Office Manager care să supravegheze și să sprijine activitățile de zi cu zi ale biroului din Chișinău, Moldova.

Responsabilități: experiență, cunoștințe:

  • Crearea și menținerea sistemelor de fișiere, atât electronice, cât și fizice.
  • Gestionarea inventarului de birou și colaborarea cu furnizorii pentru a asigura aprovizionarea regulată cu materiale de birou.
  • Intocmirea si redactarea corespondenţei de afaceri necesară desfăşurării activităţii zilnice.
  • Emiterea ordinelor administrative şi evidenţa lor.
  • Evidența concediilor salariaților, precum și a concediilor medicale.
  • Alte sarcini legate de acest post.

Cerințe:

  • Cunoaşterea limbii engleze la nivel de comunicare şi scris
  • Personalitate deschisă și pozitivă.
  • Abilitaţi de coordonare, planificare şi organizare;
  • Cunoașterea computerului (MS Office, Browsere, tastare rapidă).

Noi oferim:

  • Mediu de lucru prietenos într-un nou birou confortabil.
  • Pachet social complet, angajare oficială.
  • Oportunități de creștere profesională.
  • Salariu competitiv.
  • Formare inițială la locul de muncă.

Așteptăm CV-ul Dvs. la adresa: hr@polilingua.co.uk
Telefon: +37360933888

Beneficii

Mobil

Healthy fruit-bar

Ceai / cafea / snacksuri

Zonă de recreere

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Zile suplimentare de concediu

PoliLingua Ltd was established back in 2002 as a Language Services Provider but through time we kept growing and setting up new services and packages for fulfilling the demand. We managed to grow to a whole new level where we are offering Desktop Publishing Services, Web Service, Localization (Web/Software/App), Subtitling, and Multilingual SEO. Nowadays, it all grew into packages that we are happily providing for our clients to reach new/foreign markets with highly effective multilingual content.

The mission of PoliLingua is to contribute to the success of our clients' business!

We operate from London, United Kingdom and Chisinau, Moldova. From the very beginning, we welcomed large and small clients, from corporations to individual consultants.

PoliLingua Ltd. is your reliable translation and localization agency that'll boost your presence on foreign markets.

Foto și video

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Decebal 6 (Keramin) etaj 5
Număr de contact:
060933888
hr@polilingua.co.uk