Publicat  20 Septembrie 2022

Agent servicii client – Oficiul Comercial din Hâncești (pe termen determinat)

Premier Energy Hîncești Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Hîncești

ÎCS „Premier Energy” SRL este cel mai mare furnizor de energie electrică din Republica Moldova. Întreprinderea deservește peste 920 de mii de locuri de consum în centrul și sudul țării.

Responsabilităţi principale ale poziţiei vacante:

Realizarea activităților de deservire a clienţilor în Oficiul Comercial Hânceşti, aplicând politicile şi criteriile comerciale stabilite.

Ce îţi oferim: Vrem să-ți dezvolți cunoștințele, talentele și abilitățile profesionale, așa că vei avea parte de:

  • training de inițiere la locul de muncă;
  • activități de instruire;
  • posibilități de creștere în carieră.

Promovăm securitatea și sănătatea în muncă, așa că vei dispune de

  • asistență medicală facultativă;
  • asigurare contra accidente;
  • asistență medicală de primă necesitate și cu caracter profilactic.

Vei beneficia de:

  • un total de 39 de ore lucrătoare pe săptămână;
  • 8 ore de muncă efectivă în zilele de luni – joi, cu pauză de masă de 1 oră, în intervalul 12.00-14.00;
  • în zilele de vineri – 7 ore de muncă efectivă, de la 08.00-16.00, cu pauză de masă de 1 oră, în intervalul 12.00-14.00;
  • Ca beneficii suplimentare oferim tichete de masă pentru fiecare zi lucrătoare.

Cerinţe şi abilităţi tehnice:

  • Studii medii de specialitate/superioare în domeniul economic/energetic;
  • Cunoașterea limbilor: româna (nivel avansat), rusă (nivel mediu);
  • Cunoștințe în utilizarea calculatorului (Word, Excel).

Abilităţi soft:

  • Capacități de comunicare şi ascultare activă;
  • Orientare către client, capacitatea de a înțelege şi a satisface nevoile clienților;

ICS „Premier Energy” SRL este cel mai mare furnizor de energie electrică din Republica Moldova.

Întreprinderea deservește peste 920 de mii de locuri de consum în centrul și sudul țării.
Satisfacția clientului este prioritară, de aceea, întreprinderea implementează tehnologii eficiente pentru a oferi servicii şi soluţii noi, ce îndeplinesc cerințele legale și sunt adaptate la necesitățile consumatorilor pentru confortul și bunăstarea lor.

Printr-un dialog activ, compania tinde continuu să ofere clienţilor săi o deservire calitativă prin optimizarea proceselor de interacțiune şi utilizarea unor canale de comunicare accesibile și diversificate.

Asumându-și angajamente de responsabilitate socială, ÎCS „Premier Energy” SRL promovează inițiative proprii și politici sociale privind consumul responsabil de energie electrică pentru a contribui astfel la ameliorarea problemei globale privind emisiile de CO2 și prevenirea efectelor colaterale producerii în exces de energie electrică asupra mediului.

Cadru general la data de 31 decembrie 2020

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
str. Andrei Doga 4
Număr de contact:
062161043
resurse_umane@premierenergy.md