Publicat Recent

Senior Graphic Designer I ADCENTER

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Layerele tale din Photoshop seamănă mai mult cu o bibliotecă bine sistematizată, decât cu dulapul unui student haotic? Ți se zice des că ești atent(ă) la detalii? Atunci ești colegul pe care îl căutăm.

Dacă te regăsești în descriere și ești dornic de provocări, transmite CV-ul tău împreună cu portofoliul sau o selecție de lucrări proprii pe hello@adcenter.md.

Care vor fi responsabilitățile tale?

  • Crearea imaginilor pentru diverse formate digitale conform unui brief;
  • Dezvoltarea unor animații scurte pentru social media.

Ce ne dorim să ai?

  • Experiență în utilizarea programelor Photoshop, Illustrator;
  • Cunoașterea After Effects este un plus;
  • Abilități de desenare în format digital;
  • Cunoștințe de bază ale compoziției și trenduri în designul grafic;
  • Acuratețe, creativitate și atenție la detalii;
  • Capacitatea de a lucra cu mai multe brand-uri, cu adaptare la specificul fiecărui stil;
  • Abilitatea de a lucra rapid și calitativ;
  • Curiozitate și capacitate de asimilare rapidă.

Ce oferim?

  • Nivelul de salarizare depinde de nivelul de calificare și se negociază la interviu;
  •  Lucrăm 4 zile din oficiu și 1 zi de oriunde îți poftește inima, de la 9:00 la 18:00, Luni - Vineri;
  •  Colectiv tânăr, prietenos, plin de cunoștințe și dornic de a lucra cu talente;
  •  Posibilitate de învățare a oricărui domeniu interesant media/creație/limbi/marketing/sales/comunicare, etc.;
  •  Un mediu sănătos de lucru.

Te-ai regăsit în descrierea de mai sus? Hai să ne cunoaștem mai bine. Trimite-ne CV-ul tău și portofoliul de lucrări la hello@adcenter.md.

Trimite CV

Despre companie

ADCENTER este o agenție de marketing digital, prezentă pe piață din 2013. Ne mândrim cu echipa noastră de experți calificați în domenii vaste: management de brand, creație, design și art direcție, strategie și producție de conținut pentru rețele sociale, copywriting, project management complex.

Lucrăm cu branduri de top din țară și știm să ne ascultăm clienții și să le oferim serviciile care li se potrivesc cel mai bine. Ținem la echipa noastră și avem grijă să creăm o atmosferă de lucru caldă și prietenoasă. Punem accent pe personalitatea fiecărui coleg și respectăm spațiul și limitele fiecăruia. Și da, ne place să stăm și la povești, la o cafea în birou sau la un vin bun în oraș.

Vino și tu să faci parte din echipa noastră!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte