Publicat  05 Octombrie 2022

Faianțar

Flormin-Com Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Full Time
Experiență:
de la 1 an

Compania de construcții FLORMIN-COM se dezvoltă constant și dinamic, iar la moment suntem în cautare de muncitori pentru ocuparea posturilor de:

FAIANȚAR

Сompania oferă:

  • Program de muncă stabil - de la 8:00-18:00 (L-V) cu pauză de masă; și sâmbăta de la 8:00-14:00;
  • Salariu decent, achitat la timp;
  • Angajare oficială;
  • Pachet social deplin.

Responsabilități:

  • Să efectueze lucrări de colectare și tăiere plăcilor ceramice;
  • Să pregătească stratul suport și să prepare mortarele pentru fixarea plăcilor ceramice;
  • Să efectueze lucrări de montare și fixare pe suport a plăcilor ceramice;
  • Să verifice lucrările executate și să remedieze neconformitățile.

Cerințe fată de candidat:

  • Experiența în domeniul construcției;
  • Cunoaşterea materialelor de construcţie și a metodelor de aplicare aacestora;
  • Atenție la detalii și acuratețe;
  • Responsabilitate;
  • Capacitatea de a realiza sarcinile în termen stabilit.

Companie de construcții Flormin-Com este un partener de încredere profesionist, cu o reputație impresionantă, care se dezvoltă dinamic timp de 10 ani. Scopul nostru principal este de a îmbunătăți calitatea vieții oamenilor! Construim locuințe de calitate lux și oferim oamenilor locuri de muncă. Pentru ca fiecare dintre noi să poată trăi și lucra cu demnitate acasă, alături de familie! Vezi cum poți să faci parte și tu din echipa noastră!

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
+(373) 78880208
flormincom.hr@gmail.com