Publicat  19 Septembrie 2022

Manager în companie de transport auto

Nagoltrans Chișinău, Râșcani Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
de la 1 an
Oraș:
Chișinău, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Posedă cunoștințe teoretice și practice în domeniul transport și logistică
  • Persoană activă, energică, cu calități manageriale bine dezvoltate
  • Experiență relevantă cel puțin 6 luni

Condiții de muncă

  • Salariu decent achitat la timp
  • Bonusuri pentru performanță
  • Telefonie mobilă corporativă asigurată de către companie
  • Colectiv tînăr și prietenos
  • Posibilitatea de a dezvolta o carieră de succes în domeniul transport

Responsabilități:

  • Elaborează rute și întocmește un plan de transport zilnic în schimburi
  • Asigură îndeplinirea cererilor pentru transportul mărfurilor, precum și munca regulată și utilizarea cât mai completă și rațională a materialului rulant
  • Organizează si asigură acceptarea aplicatiilor (sarcinilor) pentru transport si alte tipuri de servicii prestate de intreprindere către clientelă, controlează implementarea acestora
  • Stabilește sarcini de schimb pentru șoferi pe baza unor norme progresive și controlează implementarea acestora
  • Cercetează toate cazurile de încălcare a procesului de transport și lipsă de mărfuri

Nagoltrans este o companie de transport auto cu activitate ramificată care oferă o gamă variată de servicii (transport marfar, tractări auto, chiria și vînzarea automobilelor, lucrări de reparație a automobilelor, etc.) la cel mai avantajos preț. Datorită unei echipe de profesioniști am reușit să ne facem cunoscuți pe întreg teritoriul al Republicii Moldova.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
60911855