Publicat Recent

Merchandiser - persoană care aranjează produsele la raft / Мерчендайзер

Informații de bază

Salariu:
de la 8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

 Descoperă o oportunitate delicioasă! Post disponibil pentru un Merchandiser pasionat de produsele alimentare!

De ce să ni te alături?
- Grafic flexibil: daca ai finalizat lucrul, poți pleca acasă;
-Transport Public Asigurat: Uită de griji! Beneficiezi de un abonament la transportul public pentru a ajunge la locul de muncă și înapoi acasă.
- Instruire Gratuită: Nu ai experiență în domeniul merchandisingului? Nu este o problemă! Oferim instruire gratuită pentru a-ți dezvolta abilitățile.
- Produse Alimentare Delicioase: Lucrezi cu cele mai bune produse alimentare din piață, ajutându-ne să le aducem la rafturile clienților noștri.

 Responsabilități Cheie:
Aranjarea și etichetarea produselor alimentare pe rafturile magazinelor partenere.
Asigurarea ca produsele să fie expuse în mod atrăgător pentru a maximiza vânzările.

 Cerințe:
- Dorință de a lucra în industria alimentară și pasiune pentru produsele alimentare.
- Abilitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient.
- Capacitatea de a face față unei activități fizice și de a te adapta la programul de lucru.
- Dornic de învățare și de dezvoltare profesională.

Dacă vrei să faci parte dintr-o echipă dedicată, să înveți și să crești într-un mediu plin de bunătăți, trimite-ne CV-ul tău la hr@customagiv.md sau telefonează [vezi telefon]069666793 și află cum poți aduce un strop de deliciu în lumea merchandisingului alimentar!
Trimite CV

Despre companie

Corporația “Customagic”, este lider în vânzări, a produselor alimentare, pe piața din Republica Moldova; producător al mezelurilor și produselor din carne, ale marcilor comerciale “Mezellini”, “Zi de Zi”, ketchup și maioneză “La Villa”și “My”; importator și distribuitor excluziv pentru mărcile comerciale “Schogetten”, “Махеевъ”, “Aroma Grand”, Aroma Gold”, “МЪРНАЯ”, “MEDOFF”, “Milestii Mici”, “Aroma”…….

Organizație stabilă, prosperă, cu un program bine stabilit de dezvoltare continuă; dă posibilitatea de angajare pentru specialiști cu o bază bună de cunoștințe și abilități, cu ambiție, orientare spre rezultat, spre relaționare constructivă și o poziție pozitivă de viață!

Dacă candidatura Dumneavoastră se încadrează în parametrii indicați pentru posturile vacante, atunci așteptăm CV - ul complet la adresa de E-maill hr@customagic.md

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte