Publicat  27 Septembrie 2022

Administrator Recepție în Hotel

Resource Point Chișinău Full Time 10000 MDL

Informații de bază

Salariul:
10000 MDL
Full Time
Experiență:
Constituie un avantaj

Descrierea poziției vacante

  1. Angajăm Recepționist/ă în Hotel Tulip Residece

    Responsabilitati:
  2. Check-in, check-out, cazarea clienților folosind un program de calculator (programul este foarte simplu, vom preda).
  3. Efectuarea tranzactiilor cu numerar. (Casa funcționează și prin programul hotelului).
  4. Scanarea pașapoartelor rezidenților și trimiterea lor către conducere prin e-mail.
  5. Preluarea apelurilor de pe un telefonul de serviciu.
  6. Vă invățăm toate procedurile

         Cerințe:

  1. Cunoașterea limbilor rusă, engleză(mediu) și română;
  2. Aspect placut, îngrijit;
  3. Persoană: Harnică, sociabilă, sârguincioasă, vorbire competentă, atitudine pozitivă.

         Noi vom oferi:

  1. Lucrați într-o echipă de oameni care își iubesc meseria;
  2. Salariul: 10000 MDL
  3. 13 Ture; Program 1/2
  4. Mâncare gratuită;

    Vă indemn să expediați CV-urile pe adresa electronica: resource.pnt@gmail.com

Despre companie

Compania Resource Point vă ajută în:
Servicii de consultanta HR:
- Recrutare de personal
- Managementul și optimizarea proceselor de afaceri
Vă garantăm selectarea celor mai calificați angajati în echipa d-stră.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
060679180
resource.pnt@gmail.com