Publicat azi

Merchandiser

Informații de bază

Salariu:
9 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Fără experiență
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

AQUATRADE, cel mai mare distribuitor de ape minerale și băuturi răcoritoare din Republica Moldova, anunță un post vacant, pentru functia de  Merchandiser.

Echipa noastră se mărește și te invităm să faci parte din ea, descoperindu-ți versiunea perfectă!

Suntem echipa care îți oferă:

  • Angajare oficială 100%;
  • Concediu 28 zile calendaristice pe an;
  • Pachet social;
  • Un lucru stabil și de lungă durată;
  • Colectiv tânăr, prietenos și deschis pentru ajutor;
  • Dezvoltare profesională și creștere în carieră;

Ești perfect pentru noi dacă:

  • Ai studii medii;
  • Ai experiență în domeniu (avantaj, dar nu e obligatoriu);
  • Vorbești limbile română și rusă
  • Deții permis de conducere categoria B;

Responsabilitățile poziției includ:

  • Asigurarea și aprovizionarea permanentă a rafturilor cu produsele companiei;
  • Controlul asupra respectării conceptului de aranjare a mărfurilor.

Tu ești viitorul agent de vânzări al companiei noastre. Hai să facem cunoștință!

Expediază CV la adresa de e-mail job@aquatrade-hr.md cu indicarea postului în tema scrisorii.
Pentru detalii nu ezita să ne contactezi la  [vezi telefon]060911189

Компания «AquaTrade», крупнейший дистрибьютор минеральных вод и прохладительных напитков в Республике Молдова, объявляет о вакансии на должность Mерчендайзер

Наша команда растет, и мы приглашаем вас стать ее частью и открыть лучшую версию себя !

Мы команда, которая предлагает:
  • 100% официальное трудоустройство;
  • Отпуск 28 календарных дней в году;
  • Социальный пакет;
  • Стабильное место рпботы;
  • Молодой, дружный и открытый коллектив;
  • Профессиональное развитие и карьерный рост;
Вы идеальны для нас, если:
  • У вас есть среднее или высшее образование;
  • У вас есть опыт работы (преимущество, но не обязательно);
  • Вы владеете румынским и русским
  • Имеете водительские права категории B;

В обязанности должности входит:
  • Обеспечение и постоянное снабжение полок с продукцией компании;
  • Контроль за соблюдением концепции расстановки товаров.

Вы будущий торговый представитель нашей компании. Давайте узнаем друг друга!

Отправьте свое резюме на адрес электронной почты job@aquatrade-hr.md с указанием должности по теме письма. За подробностями обращайтесь к нам по телефону [vezi telefon]060911189
Abilități cheie
Gândire critică Învățare continuă Comunicare Time Management Lucru în echipa Etica în muncă
Trimite CV

Beneficii

Team - building

Traininguri

Despre companie

Casa comercială “AquaTrade” este una dintre principalele companii de distribuție din Moldova.
Unul dintre scopurile principale ale companiei este perfectarea încontinuu a sistemului de vânzări directe creat de companie.
În componența CC “AquaTrade” intră 9 filiale teritoriale.
Filialele de bază sunt localizate în orașele Chișinău și Bălți, celelalte aflându-se în alte localități mari din Republica Moldova, ceea face posibilă deservirea eficientă de logistică a tuturor punctelor comerciale din Moldova.
Suprafața totală a încăperilor depozitare constituie peste 10 mii metri pătrați.
Pentru asigurarea activității filialelor sunt utilizate 35 unități de transport de capacitate înaltă. 65 camioane a câte 5-8 tone deservesc punctele comerciale.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, bd. Dacia 58/12