Publicat  11 Noiembrie 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Маркетолог

Nova Poshta Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Full Time
Experiență:
de la 1 an
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Основные обязанности:
- Организация мероприятия для позиционирования компании и ее продукции на рынке, а также акции для привлечения внимания потенциальных клиентов;
- Участие в планировании публикаций о компании в профильных СМИ и соцсетях;
- Организация выступления экспертов на конференциях и выставках;
- Контроль контентной части сайтов компании, за их наполнение информацией, способной привлечь внимание потенциальных клиентов;
- Подготовка презентационного материала, разработка дизайна сувенирной продукции, обеспечение ее изготовления.

Требования к знаниям:
- Образование высшее (в области маркетинга или экономическое);
- Опыт работы в сегментах В2В и В2С;
- Умение работать в программах MS Office, Power BI, 1С, Битрикс;
- Опыт мониторинга и контроля GoogleAnalytics, Facebook Ads будет преимуществом;
- Навыки бюджетирования;
- Умение руководить процессом и выполнять операционные задачи.

Мы предлагаем:
- Работу в международной компании с перспективой профессионального роста;
- Динамичный и активный коллектив;
- Достойный уровень заработной платы;
- Полная занятость.

Заинтересованных в данной вакансии просим предоставить резюме на: hrjob@novaposhta.md

+37361000980

Abilități cheie
Abilitatea de a învăța rapid Illustrator Cele 4 P-uri ale Marketingului Crearea campaniilor de publicitate Crearea logo Creativitate Editare imagini

Beneficii

Mobil

Ceai / cafea / snacksuri

Cărți de vizită

Nova Poshta Moldova- intră în grupa companiilor poștale internaționale "Nova Poshta".

În anul 2014 , compania Nova Poshta Ucraina a luat decizia de a ieși pe piața internațională cu serviul de express livrare locală pe piața Republicii Moldova.

În prezent, Nova Poshta Moldova numără 4 terminale: Chișinău -2, Bălți – 1, Comrat-1; 13 oficii poștale în Chișinău și dezvoltă dinamic deschiderea oficiilor poștale pe întregul teritoriul țării.La momentul de față sunt deschise deja 6 filiale regionale , iar până la sfarșitul anului se planifică deschiderea lor în toate orașele țării.

Compania noastră oferă cele mai optimale condiții de livrare pe teritoriul țării , cât și în afara ei. Clienții noștri corporativi sunt : Makeup, Loteria Națională, Orange , Rozetka.ua, Pandashop.md, Samsung ,Avon Cosmetics,Bemol Retail , Herbalife, Iherb, Kaufland și altele. Nova Poshta Moldova face parte din organizația AmCham.

Avantajul nostru – livrare în orice punct al țării timp de 24 ore. Politica de gestionare a personalului companiei este bazată pe profesionalism, obținerea rezultatelor și demonstrarea angajamentului față de valorile implicate în muncă, acestea fiind o condiție și o garanție al creșterii și avansării pe plan profesional în New Post International MLD.

Foto și video

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Barbu Lautaru 3
Număr de contact:
061000980
hrdocuments@novaposhta.md