Publicat Ieri

Agent Servicii Clienti Engleza

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Candidatul Ideal:

  • Esti un bun ascultator si esti comunicativ?
  • Ai o atitudine pozitiva si orientare catre client?
  • Esti flexibil si iti plac provocarile?
  • Te afli la inceputul carierei sau vrei sa faci o schimbare profesionala?

Descriere:

Echipa noastra se mareste si cautam colegi noi care sa exceleze in furnizarea de asistenta clientilor nostri, intr-o maniera prietenoasa si profesionala. Zilnic ajutam clientii cu problemele lor pe email/chat/telefon oferindu-le cele mai bune solutii si rezolvari la probleme.

Responsabilitati:

  • oferirea unei experiențe excelente pentru clienți prin comunicare și interacțiuni de înaltă calitate;
  • asistarea creativa a clienților, utilizand o varietate de canale (e-mail / chat / telefon etc.)
  • pentru a răspunde și a rezolva problemele intampinate;
  • Identificarea și analizarea problemelor, modelelor și obstacolelor de utilizare;
  • oferirea de informatii corecte si complete in timp real;
  • identificarea nevoilor clientilor, personalizarea si adaptarea ofertelor la cerintele si nevoile acestora.

Abilități:

  • Abilități de scriere și vorbire în limba engleză nivel mediu/avansat;
  • Tenacitate și pasiune pentru tehnologie;
  • Orientare si atentie la detalii;
  • Energic si cu o etică puternică a muncii.

Este bine sa ai:

Cunoștințe avansate de utilizare a computerului și suite office.

Beneficii:

  • Contract full-time;
  • Mediu de lucru profesionist si competitiv;
  • Abonament servicii medicale.

Programul de lucru : 2 săptămâni - 23:30 - 7:30 (tura de noapte) și următoarele 2 săptămâni 08:30 - 17:00 (tura de zi).

Trimite CV

Despre companie

Digital Trust este o companie tânără, dinamică dar experimentată ce și-a făcut debutul în lumea IT încă din anul 2008 și continuă să crească. Vorbim în PHP, MySQL, AJAX, MVC, Java, ASP.NET, C #, JavaScript, Zend, Magento, deținem un portofoliu pliat abil pe domeniul extins al tehnologiilor web, suntem orientați către proiecte IT ce ne țin sub presiune și avem intenția de a propune noilor colegi o aventură profesională interactivă cu beneficii de ambele părți.

Spectrul de activități Digital Trust începe cu sisteme de calcul, întreținere, servere, găzduire, magazine online, procesare de date, dezvoltare software, rețele de date, urmărire GPS și soluții complexe, precum migrare și re-inginerie sisteme și aplicații existente. Trebuie să reușim să facem ceea ce este necesar pentru a vă garanta succesul pentru ceea ce planificăm și performăm, deoarece dumneavoastră și afacerea dumneavoastră merită să primiți soluții de înaltă calitate, răspunsuri rapide și costuri optime.

Dacă alegi să lucrezi cu Digital Trust, te putem asigura că vom răspunde la întrebări și vom rezolva în cel mai rapid și în cel mai eficient mod posibil, îți vom oferim să faci parte dintr-o echipă puternică, cu un nucleu stabil, unde așteptăm în permanentă idei noi și imbunătățite prin cooptarea noilor talente. Experiența acumulată de-a lungul timpului atât în provocările hardware, cât și în cele software face ca Digital Trust să fie soluția potrivită care să răspundă prompt la orice solicitare a clienților.

Cu siguranță ne vei ajuta, dar vei avea și ce învață de la noi! Cuvântul ce ne definește clienții este adesea exigența, dar acest lucru nu face decât să ne motiveze suplimentar și să ne ajute să evoluăm constant.

Dacă ești pasionat de domeniul IT și îți dorești să evoluezi într-o echipă dinamică și experimentată, te așteptăm să te alături echipei Digital Trust pentru a duce succesul pe cele mai înalte culmi!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte