Publicat Recent

Asistent Departament IT /Part-time/

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Part-time
Experiență:
Fără Experiență, Studenți
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Acordarea suportului tehnic specialiștilor din Departamentul tehnic:
  • Oferirea asistenței la conectarea rețelei beneficiarilor și accesul la infrastructura asociată;
  • Gestionarea și operarea echipamentelor alocate (imprimante, PC-uri);
  • Punerea în funcțiune a programelor de birou (aplicații, programe Office);
  • Realizarea activităților de deservire clienți în mediu on-line ;

Cerințe:

  • Studii medii sau superioare de specialitate în domeniul IT;
  • Cunoașterea perfectă a limbilor romană și rusă (limba engleză nivel mediu-avansat este un avantaj);
  • Cunoștințe și abilități practice în domeniul IT (instalare și mentenanță) ;

Calități personale apreciate:

  • Nivel ridicat de atenție la detalii;
  • Abilități de comunicare și negociere;
  • Punctualitate;
  • Atitudine responsabilă față de procesul de lucru;

Condiții de muncă

  • Program de lucru 14:00-17:00 (3 zile pe săptămână cu posibilitatea de extindere la 4 zile, luni-marți-joi-vineri);
  • Salariu motivant achitat la timp;
  • Bonus Abonament lunar la transport public

Cei interesați sunt rugați să expedieze  CV-ul la adresa office@rsd.md">office@rsd.md.  Detalii la [vezi telefon]022 210 208

Trimite CV

Despre companie

Reliable Solutions Distributor este o companie de soluții business și software, care începând din 2010 își desfășoară activitatea pe piața Republicii Moldova.
Cu peste 250 de proiecte implementate pe diverse soluții și tehnologii la nivel național, RSD a reușit să devină unul dintre cei mai de încredere parteneri în ceea ce privește furnizarea soluțiilor IT&C în Moldova.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, 85, Alexandru cel Bun st.