Publicat  26 Septembrie 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Consultant la telefon(part-time, rotații)

HR Consultinglab Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare în desfășurare
Experiență:
Constituie un avantaj
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Consultinglab pentru clientul său este în căutare de Consultant la telefon (part-time, rotații)

Ce propune compania partener:

  • Training de inițiere gratis din prima zi de activitate.
  • Lucru într-o atmosferă plăcută într-un oficiu din centrul Chișinăului;
  • Colectiv prietenos și vesel;
  • Achitarea salarului la timp;
  • Angajare oficială /pachet social complet;
  • Program de lucru de 40 ore săptămânal;
  • Teambuilding-uri trimestriale și alte beneficii garantate din partea companiei.

Cum te vede compania:

  • Cu abilități de comunicare dezvoltate, orientare spre rezultat, entuziasm
  • Cunoașterea limbilor rusă și română;
  • Dorința de a avea un câștig înalt;
  • Cunoașterea calculatorului (MS Office);
  • Experiența pe un post similar reprezintă un avantaj.

Responsabilități principale:

  • Oferire de informații solicitanților (baza caldă de solicitanți) privind ofertele de muncă peste hotare;
  • Programarea solicitanților la oficiu pentru a descrie procesul de angajare peste hotarele țării;
  • Introducerea datelor despre solicitanți în CRM.

Dacă ești în căutarea unui post de muncă unde ai avea să posibilitatea să crești profesional și să câștigi pentru a te întreține – aplică la job.consultinglab@gmail.com și revenim cu o programare de interviu în câteva ore pentru ați spune mai multe detalii.

Beneficii

Mobil

Ceai / cafea / snacksuri

Cărți de vizită

Team - building

Traininguri

Consultinglab - companie care prestează servicii în Managementul Resurselor umane din anul 2016.

Alte servicii:

1. Recrutare personal pentru companii din Republica Moldova și România;

2. Training-uri: Recrutare. Adapatare personal;

3. Redactare, elaborare CV.

Foto și video

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
București 23A
Număr de contact:
+37368009330
hr.consultinglab@gmail.com