Publicat Ieri

Coordonator de publicații | Generis Publishing (Limba Engleză, Franceză sau Spaniolă)

Informații de bază

Salariu:
de la 500 EUR
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Fără experiență
Oraș:
Chișinău, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Generis Publishing își completează echipa cu noi colegi care vorbesc una sau mai multe din aceste limbi: Engleză, Franceză, Spaniolă, Germană, Portugheză.

Instruim - Angajăm și fără Experiență

Despre companie:
Generis Publishing este o companie internațională care oferă servicii editoriale, de publicare și distribuție autorilor, prin utilizarea de noi tehnologii și resurse în domeniul publicațiilor academice și non-academice.

Obiectivul poziției: Identificarea a noi potențiali autori și oferirea suportului necesar pe tot parcursul procesului de publicare și pe termen lung.

Responsabilități:
-Identificarea, contactarea și asistența prin email a autorilor(Leads B2C);
-Asistarea permanentă și suportul de expertiză a autorilor prin email;
-Consilierea autorilor la toate etapele proiectului de publicare;
-Aranjarea în pagină a conținutului cărții(Microsoft Word);
-Urmărirea realizării planului de vînzări lunar şi anual stabilit;

Competențele necesare:
-Cunoașterea limbii la nivel avansat B2-C1;
-Abilități excelente de comunicare;
-Abilități de planificare, organizare și coordonare;
-Abilități tehnice – MS Office, Internet;

Oferta companiei:
-Remunerare motivantă (salariu brut 500 EUR + % din vanzari) ;
-Angajare oficială cu pachete sociale incluse;
-Posibilități de dezvoltare profesională;
-Lucru intr-o echipa dinamică, atmosferă prietenoasă și respect reciproc;
-Instruire gratuită;
-Program de lucru - 8 ore ([vezi telefon]9.00-18.00) de luni până vineri;

Candidații interesați pot trimite CV-ul cu specificarea funcției la adresa: hr@generis-publishing.com

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte