Publicat Recent

Manager vinzari

Informații de bază

Salariu:
7 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
De la 2 ani
Oraș:
Buiucani, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Suntem în căutarea unor manageri de vânzări,

Cerinţe faţă de candidat:

  • Cunoaşterea limbei ruse - romana;
  •  Energie, abilități de comunicare și capacitatea de a întreţine o conversaţie;

    Responsabilități de bază:
  •  Identificarea clienților potențiali, analiza cerințelor clienților, nivelul şi orientarea acestora;
  • Menţinerea permanentă a contactului cu clienţii existenţi;

Locaţia: Chişinău, Moldova, sec. Buiucani
Salarizarea: salariu fix + % din vanzari + bonusuri

Expediați CV-ul la adresa: oparaschiv@mail.ru">oparaschiv@mail.ru [vezi telefon]060101717

P.S. Specifica-ti postul vacant in scrisoare

Trimite CV

Despre companie

Compania de constructii

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte