Publicat  26 Septembrie 2022

Inspector Calitate

JustConsult Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 2 ani

Descrierea poziției vacante

Cerinţe:

  •  Studii superioare : Management, Juridică
  •  Cunoașterea limbii române
  •  Cunoștințe în domeniu politicii calității, auditului calității
  •  Cunoștințe în domeniu managementului calității, riscurilor
  •  Experiență în domeniu similar de minim 2 ani
  •  Cunoștințe în domeniul de planificare și task management

Competențe:

  •  Orientarea către Business Rezultat și Calitate
  •  Orientarea către Client
  •  Lucru în echipă
  •  Rezistență la stres
  •  Competența de învățare

Responsabilități:

  •  Asigurarea și verificarea Calității deservirii clienților
  •  Verificarea dosarelor în așteptare
  •  Control privind pregătirea dosarelor și expediere în România
  •  Audierea apelurilor
  •  Sondaje transport și deservire în România
  •  Sondaj satisfacție clienți
  •  Efectuarea controalelor planificate/inopinate tuturor secțiilor companiei
  •  Generează analize, rapoarte și prezentări specifice deservirii calitative în companie
  •  Alte sarcini conform fișa postului sau sarcini de la superiorul direct

Oferim:

  •  Salariu în creștere în dependență de competențele deținute și rezultatul adus companiei
  •  Creștere în carieră
  •  Pachet social
  •  Bonus de performanță
  •  Reduceri la serviciile companiei
  •  Un mediu de lucru activ: Colectiv tânăr, prietenos și profesionist
  •  Locul de muncă: mun. Chișinău, str. Ismail 81/1, Sectorul Centru

Compania JustConsult activează legal oferind servicii de consultanță în domeniul redobândirii cetățeniei române și perfectării actelor românești. La momentul actual am deservit peste 200.000 cetățeni și am rezolvat cu succes peste 90% dintre solicitări. În companie activează peste 50 experți în domenii, precum: Jurisprudență, vânzări, call-centru, procesare acte, calitate, tehnologii informaționale, marketing. Muncim zilnic pentru a oferi servicii de calitate și consultanță de încredere.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Ismail 81/1, et.2, of.212 (Business Centru Panorama)
Număr de contact:
061137060
hr@justconsult.md