Publicat Recent

Designer Grafica

Informații de bază

Salariu:
10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Exprienta de munca in domeniu mai bine de 2 ani,
  • Cunoasterea fluenta a limbilor romina, rusa (engleza constituie un avantaj),
  • Cunoasterea programelor de gtafica (Adobe Illustrator, Adobe Photoshop),
  • Originalitate, imaginatie, gust estetic, simt creativ).

Responsabilități:

  • Crearea designerului a machetelor  pentru bannere, flayere, cataloage,
  • Participarea si realizarea proiectelor noi,

Beneficii

  • Angajarea in cimpul muncii in conformitate cu CM RM
  • Proces calitativ de inductie,
  • Cursuri de perfectionare, programe de dezvoltare

Despre companie

Woodbag e o afacere de familie, care a luat naștere din dragoste pentru tot ce e al nostru, moldovenesc și natural. Pentru tot ce ne amintește de casă.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte