Publicat  16 August 2022

Inginer electronist (Departamentul deservire)

SC Melitax-Grup SRL Bălți, Chișinău, Comrat Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Bălți, Chișinău, Comrat

Descrierea poziției vacante

ACTIVITĂŢI:

Descrierea locului de muncă și responsabilitățile:

  • Deserviri si profilaxii tehnice, service garantie si post garantie;
  • Verificari periodice, interventii corective pentru echipamentul instalat;
  • Intretinerea si repararea aparaturii folosite in department;
  • Interventii in teren in timp util si eficient la clienti;
  • Gestionarea documentelor specifice departamentului

CONDIȚII DE LUCRU:

  • Zi normata - 8 ore. 5 zile in saptamina.

CERINȚELE PENTRU OCUPAREA POSTULUI:

Educatie, Studii:

  • Studii superioare in domeniu tehnic, profil electric, electronic, telecomunicatii

Aptitudini, capacitati:

  • Experienta intr-o pozitie similara;
  • Limba engleza de specialitate –, un avantaj;
  • Abilitati operare PC-nivel avansat;
  • Dinamism, abilitati de comunicare, spirit de echipa;

Abilităţi analitice:

  • Dezvoltat simtul responsabilitatii şi de auto-control. Dezvoltat raţionamentul, capacitatea de a judeca si de analiza.

Persoanele interesate de aceasta oferta sunt rugate sa trimita CV-ul cu poză cu indicarea in tema scrisorii- functia care doresc sa activeze  pe adresa e-mail: hr@melitax.md , 0788888632
Fax: 90-90-50.
Site: www.melitax.md

Melitax - Grup și-a început calea spre succes la data de 16 octombrie 2006, având ca obiectiv de bază furnizarea soluţiilor inovative şi accesibile, la un preţ competitiv. Timp de 14 ani acest obiectiv s-a păstrat, tocmai de aceea, în prezent suntem compania care deţine şi furnizează cea mai avansată gamă de echipamente şi soluţii. Echipa noastră este formată din profesionişti şi experţi capabili să răspundă celor mai înalte standarde, care au atins punctul maxim în procesele operaţionale şi rezolvarea problemelor logistice şi tehnice. Compania are la bază cele mai renumite branduri internaţionale - Honeywell, Posiflex, TSC, Bixolon, Microinvest, Radwag care  respectă angajamentele asumate faţă de fiecare client și vine cu o gamă de soluții  inteligente pentru fiecare. Oferim servicii la nivelul întregii ţări prin intermediul unei reţele proprii de parteneri de vânzări şi service. În portofoliul nostru găsiți soluţii retail complete şi complexe, pentru super şi hyper markete, restaurante precum şi soluţii pentru managementul depozitelor.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
str. V. Alecsandri 143
Număr de contact:
+37378888632
a.mahortova@melitax.md