Publicat Recent

Farmacist în ture 2/2, or. Chișinău

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Studenți
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Reţeaua de farmacii "Felicia" anunţă concurs privind suplinirea funcţiei vacante de:

Farmacist / Laborant Farmacist

Farmacia Felicia este cea mai mare rețea de farmacii din Republica Moldova, fiind prezentă pe întreg teritoriul țării și lider de piață în retail-ul de produse farmaceutice. Misiunea echipei noastre este să oferim servicii de calitate clienților, oferindu-le o gamă largă de medicamente și produse cosmetice.

Te așteptăm să ne cunoaștem si să faci parte dintr-o echipă tânără, profesionistă, dinamică şi unită, să îţi construieşti o carieră într-un domeniu de perspectivă, într-o companie care îţi oferă şansa de a te dezvolta profesional şi personal.

OFERIM:

  • Salariu motivant;
  • Pachet social complet;
  • Instruire și trening-uri asigurate;
  • Posibilitate de creştere profesională;
  • Pachet atractiv de beneficii.

 CERINȚE:

  • Studii: farmacist, laborant-farmacist;
  • Experienţa va constitui un avantaj;
  • Cunoaşterea obligatorie a limbilor: română şi rusă;
  • Utilizator PC;
  • Simţul responsabilităţii;
  • Orientare către pacienți.

 RESPONSABILITĂȚI:

  • Eliberarea medicamentelor cu prescripţie medicală;
  • Gestiunea zilnică a stocurilor de medicamente;
  • Elaborarea de propuneri de achiziţii către echipa comercială;
  • Realizează propuneri de comandă pentru achiziţionarea de produse farmaceutice şi parafarmaceutice;
  • Oferirea asistenţei de specialitate pacienţilor care se prezintă în farmacie fără prescripţie medicală, identificând nevoile pacientului şi formulând recomandări individuale în funcţie de nevoile acestuia.

Vor fi contactaţi doar candidaţii care corespund cerinţelor menţionate mai sus.

Dacă citind anunţul aţi decis că vreţi să faceţi parte din echipa noastră aşteptăm un apel la [vezi telefon]060516065 sau expediați CV-ul la adresa electronică ecaterina.hadji@felicia.md">hr@felicia.md

Vă aşteptăm cu drag!

Trimite CV

Despre companie

Prima reţea de farmacii din Moldova!

Misiunea Farmaciei Felicia este de a acorda consultaţii profesioniste prin oferirea unui larg sortiment de produse care să ajute la menţinerea şi restabilirea sănătăţii Dvs. De aceea, specialiştii Farmaciei Felicia sunt permanent în căutarea celor mai bune produse şi celor mai accesibile căi de a oferi un prim-ajutor consumatorilor noştri.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte