Publicat  27 Septembrie 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Specialist Marketing

DAD Human Capital Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 1 an
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Căutăm persoană pe post  de specialist de marketing pentru clientul nostru, portal web specializat pe rețete culinare.

Beneficii:

  • Activitate într-o companie stabilă și în continuă dezvoltare
  • Proiecte interesante și putere decizională
  • Echipă profesionistă și prietenoasă
  • Salariu competitiv
  • Program: Luni - Vineri, 8:00-17:00

Responsabilități:

  • Elaborarea strategiilor de marketing
  • Efectuarea cercetărilor și a analizei de piață
  • Monitorizarea continuă a evoluției propriului brand, dar și a competitorilor
  • Implementarea campaniilor de marketing

Cerințe:

  • Experiență minim 1 an într-o poziție similară
  • Cunoașterea limbilor română și rusă
  • Creativitate, inițiativă, atitudine deschisă și pozitivă
  • Abilități excelente de exprimare verbală și scrisă.

Dacă ești interesat de această poziție, expediază CV-ul tău la adresa hc@dad.md, și noi vom lua legătura cu tine.

Beneficii

Ceai / cafea / snacksuri

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Daruri pentru diferite ocazii

Ajutor căsătorie, naștere copil

Echilibru viață personală / profesională

Despre companie

DAD Human Capital oferă servicii aferente Capitalului Uman:

  • Recrutarea și selecția personalului
  • Evidența Resurselor Umane
  • Trainings
  • Audit al Departamentului de Resurse Umane

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
str. Igor Vieru 15/3
Număr de contact:
069995545
hr@dad.md