Publicat Recent

Cofetar

Informații de bază

Salariu:
7 500 MDL
Program de lucru:
Part-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

 în căutare de noi cofetari.

Responsabilități:

  • Pregătirea și prepararea deserturilor conform rețetelor;
  • Respectarea proceselor și tehnologiilor de muncă.

Cerințe:

  • Experiența în domeniu consituie un avantaj;
  • Controlul medical pentru alimentația publică;
  • Cunoașterea limbilor: rusă și română;
  • Cu o dorință de cunoaștere rapidă a produselor și a procesului de lucru;
  • Energie pozitivă, relație prietenoasă și capacitatea de a munci in echipă.

Oferim:

  • Salariu motivant;
  • Pachet social garantat;
  • Posibilitate de avansare în domeniu;
  • Grafic: 2/2 de la ora 8:00 pana la 20:00 .

Nr de contact: [vezi telefon]068124777

Trimite CV

Despre companie

Fondată în 2020, am depus multă muncă si dragoste în ceea ce facem.

Cofetăria oferă o gamă largă de deserturi moderne, doar din ingredient naturale, de cea mai înaltă calitate: torte, eclere,macarons, prăjituri- pe gustul fiecăruia.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte