Publicat  26 Septembrie 2022

SU-ȘEF (cu posibilitatea de cazare) / Су-шеф (предоставляется проживание)

Perselect Company SRL Chișinău, Vadul lui Vodă Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
de la 1 an
Oraș:
Chișinău, Vadul lui Vodă

Descrierea poziției vacante

Destinul tău este de a găti delicios?
Te invităm în echipa noastră pentru postul de SU-ȘEF!

Oferim:

  •  Posibilități de autorealizare și dezvoltare profesională;
  •  Loc de muncă cu oportunitatea de hrană şi cazare gratis;
  •  Echipă prietenoasă de specialişti profesionali;
  •  Pachet social deplin;
  •  Salariu atractiv.

Cerințe:

  •  Experiență profesională minim un an obligatoriu;
  •  Abilitatea de gestionare a echipei;
  •  Persoană organizată, responsabilă, ospitalieră.

Obligațiuni:

  •  Organizarea activității personalului;
  •  Controlul asupra procesului de preparare a bucatelor.

Aşteptăm CV-ul la adresa de E-mail: perselect7@gmail.com sau contactați-ne pe numărul de telefon 067448244 (viber, whatsapp)

Считаешь что вкусно готовить является твоим достоинством?
Приглашаем тебя в нашу команду в качестве Су-Шефа

Преимущества нашей компании:

  •  Возможность реализовать себя и перспективы роста в карьере до должности Шеф-повара;
  •  Удобное место работы с возможностью бесплатного питания и проживания;
  •  Дружный и профессиональный коллектив;
  •  Полный соц.-пакет;
  •  Достойная заработная плата.

Требования к кандидату:

  •  Опыт работы минимум 1 год;
  •  Умение управлять персоналом;
  •  Ответственность и организованность.

Обязанности:

  •  Организация деятельности персонала;
  •  Контроль процесса приготовления заказов входящие в меню ресторана.

Ждём твое резюме на электронный адрес: perselect7@gmail.com или звони по телефону 067448244 (viber, whatsapp)

Despre companie

Compania prestează servicii de recrutare a personalului

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
067448244
perselect7@gmail.com