Publicat  22 Septembrie 2022
Ofertă de muncă fierbinte

KA Manager (Chisinau)

Moldcell Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 2 ani
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Compania Moldcell anunță concurs pentru funcția de KA Manager (Chisinau). Responsabilitățile de bază vor consta în identificarea și atragerea clienților corporativi noi, în scopul de a atinge obiectivele strategice ale companiei și de a crește volumul total de vânzări.

Responsabilități de bază:

  • Identificarea potențialilor clienți corporativi, a necesităților de comunicare specifice acestui segment și oferirea celor mai bune soluții, în baza abordării individuale;
  • Furnizarea informațiilor necesare despre produsele și serviciile companiei;
  • Sporirea vânzărilor pentru categoria de servicii Moldcell și promovarea acestora în rândul clienților corporativi existenți și potențiali;
  • Stabilirea unor relații durabile, de încredere cu publicul corporativ;
  • Promovarea imaginii companiei în rândul clienților.

Competențe și studii:

  • Studii superioare (Business, Management sau Economie);
  • Experiență în vânzări sau deservire clienți de cel puțin 2 ani;
  • Vorbire fluentă în limbile română și rusă; engleza – la nivel de conversații;
  • Experiență în conducerea autovehiculelor (cat. B).

Profilul personal al candidatului:

  • Bun comunicator și negociator, priceput la rezolvarea conflinctelor;
  • Capabil de a realiza prezentări convingătoare;
  • Responsabil, organizat și orientat spre nevoile clientului, precum și spre atingerea rezultatului;
  • Punctual, atent la detalii și capabil de a respecta termenii prestabiliți.

Notă:

Dacă sunteți interesat(ă) de acest post și corespundeți cerințelor de mai sus, expediați CV-ul dvs la e-mail vacancy@moldcell.md

Abilități cheie
Abilitatea de a învăța rapid Abilitatea de a soluționa eficient problemele Abilități de ascultare Abilități de comunicare Adaptabilitate Analiza datelor Atenție la detalii și simț estetic Comunicare clară și eficientă Convingere Lucru în echipa Managementul relației cu clienții (CRM) Motivație Negocierea și semnarea contractelor Productivitate și organizare Răbdare Vânzări

Beneficii

Mobil

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Mașină de serviciu / Decontare transport

Ceai / cafea / snacksuri

Tichete de masă

Zonă de recreere

Sport

Cărți de vizită

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Cursuri de limbi străine

Traininguri

Asigurare medicală privată

Daruri pentru diferite ocazii

Pachete de wellbeing

Ajutor căsătorie, naștere copil

We are Moldcell - a mobile network operator in Moldova, part of the international CG Corp Global. Our company is a great place to work, develop professionally, involve in social activities, volunteer and make new friends! We offer you challenging and exciting days, in a modern company. We focus on your personal and professional development, and provide great career opportunities. We’re a group of young and talented people, acting as network engineers, call center operators, marketing, finance, procurement, customer or sales agents who think and act to the best interests of our customers. We are a team of men and women that aren’t afraid to get creative when it comes to developing new products and services or roll up our sleeves to troubleshoot a smartphone, tablet, laptop or any other network / Internet connection.

Foto și video

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
str. Belgrad, 3
Număr de contact:
79520500
vacancy@moldcell.md