Publicat  30 August 2022

Îngrijitor de curte și grădină

Megaparc S.R.L. Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Medii
Experiență:
de la 5 ani

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Persoană harnică, responsabilă, onestă, punctuală;
  • Trebuie sa posede cunoștinte bune despre plantarea și ingrijirea plantelor și florilor, despre metodele de amenajare și întreținere a teritoriilor. Trebuie să cunoască cum să folosească corect chimicale, îngrășăminte și pesticizi.
  • Fără antecedente penale;
  • Fără vicii ( consumul de alcool și fumatul este interzis la locul de muncă).

Condiții de muncă:

Locul de muncă: casă pe pământ situată în sect. Buiucani, str. Dragomirna 16 (stația terminus la rutiera 174).

Responsabilități:

  • Lucru pe lângă casă;
  • Întreținerea curățeniei în curte (măturarea gunoiului, reparații curente etc., în timpul sezonului de iarnă: curățarea de zăpadă);
  • Întreținere grădină (săpat, prășit, de udat, adunarea frunzelor, tunderea arbuștilor, gazonului, stropire plante);
  • Curățarea mobilierului din curte (scaune, mese, foișor etc.).

Suntem o companie dinamică și modernă ,care și-a dovedit spiritul de profesionalism și transparența pe piața R.M. oferind servicii extrem de apreciate de Clienți . Cu o experiență de peste 15 ani . “MEGAPARC” S.R.L. își desfăsoară activitatea în domenii diverse cum ar fi construcții, imobiliare sau investiții .

Noi oferim un mediu de lucru plăcut și cu reale oportunități de dezvoltare profesională precum și un salariu atractiv care îți va asigura un trai decent.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
078803010
receptie@imc.md