Publicat  19 August 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Office Manager / Asistent Director

Airon UK Chișinău Full Time 15000 MDL

Informații de bază

Salariul:
15000 MDL
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Responsabilităţi:

  • Asistarea directorul în activitatea sa zilnică;
  • Gestionarea softului de personal budgeting;
  • Gestionarea softului de task management;
  • Internet research;
  • Organizarea calatoriilor;
  • Efectuarea transferurilor bancare;
  • Asistenta in diferite initiative de dezvoltare a afacerii;
  • Asistarea directorului în procesul de recrutare de personal;

Cerinţe faţă de candidaţi:

  • Cunoașterea limbilor română, rusă, engleza(B-2) - constituie un avantaj;
  • Cunoştinţe de operare PC: Word, Excel, Internet;
  • Abilități de coordonare, planificare şi organizare;
  • Utilizarea task-management software;

Oferim:

  • Salariu Motivant: 12.000 - 15.000 mdl
  • Macbook air + Iphone;
  • Grafic Flexibil;
  • Vizite in UK;
  • Vizite / Expoziții internaționale.

Lasă-ne un mesaj pe adresa humans@aironteam.co.uk cu CV-ul și/sau un link către profilul de LinkedIn și echipa noastră te va contacta.

Munca presupune disponibilitate full-time.

About us: We are young company specialized in heating, ventilation and air conditioning. We work according to international standards. We are perseverant and open-minded. Due to this, we have interesting projects and we are proud of our work. Generally, we design and install heating and ventilation systems. The installation teams get the very best version of all-possible systems carefully chosen by a team of experts.
If you are active, intelligent, hardworking HVAC engineer, we will be happy to have you on our team. From you we need the availability to work full time.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
069382092
oleg.nastas@gmail.com