Publicat  17 Ianuarie 2023
Ofertă de muncă fierbinte

Responsabil Training/Formare

Fujikura Automotive Mld SRL Chișinău Negociabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Studii:
Medii
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Profilul candidatului:

1. Studii medii sau superioare;
2. Experienta in instruirea angajatilor este un avantaj;
3. Bun comunicator, organizator, facilitator;
4. Limbi vorbite: Romana, Rusa, Engleza;
5. MS Office;
6. Disponibilitate pentru lucru in ture.

Responsabilitati de baza:

  • Organizarea cursurilor de formare interna a angajatilor din productie conform planului lunar;
  • Planificarea si sustinerea perioadei de formare, instruire sau reinstruire;
  • Colaborarea cu responsabilul SSM/PSI in vederea organizarii cursurilor de instrurire si reinstruire la angajare si pe parcursul perioadei contractuale, conform cerintelor;
  • Elaborarea materialelor de instruire in functie de situatie si colaborarea cu departamentele Calitate, Inginerie si Productie in vederea imbunatatirii lor;
  • Evaluarea personalul direct productiv in urma instruirilor si planificarea procesului de formare continua;
  • Elaborarea documentatiei necesare in Departamentul Formare si sustinerea auditului intern si extern;
  • Introducerea in sistem a datelor necesare care valideaza departamentul formarii;
  • Introducerea cursurilor in sistem si in baza de date locala.

Oferim:

  •  Job dinamic si oportunitati de dezvoltare intr-o companie internationala;
  •  Pachet social din prima zi de angajare;
  • Transport gratuit;
  • Salariu competitiv.

Fujikura Automotive MLD este lider mondial în domeniul Automotive de producere a cablajelor auto, cu sediul principal în Japonia. Activează pe piaţa din Republica Moldova din iunie 2016.
Suntem orientaţi spre calitate, siguranţă şi dezvoltare.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Chisinau, s. Muncesti 801
Număr de contact:
0037376711191
chisinau.recruting@eu.fujikura.com