Publicat Recent

Electrician montator specializat in cabluri subterane

Informații de bază

Salariu:
de la 12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Studenți, Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania “Energ PS-Plus” este o companie dinamica cu o experienta de 10 ani in domeniul electricitatii. Compania isi extinde spectrul de lucrari si angajeaza muncitori noi cu experienta in domeniu!

Cerințe:

  • Esti o persoana disciplinata, dinamica si responsabila;
  • Esti bine organizat si serios;
  • Detii studii si experienta in domeniul electricitatii;
  • Ai abilitatea de a activa in echipa;
  • Ai dorinta permanenta de perfectionare si avansare in cariera;
  • Detii cunostinte tehnice in domeniul energetic si aplicarea lor in practica;
  • Capacitatea de a lua decizii si asumarea responsabilitatilor;
  • Disponibilitatea pentru deplasari;
  • Desfasurarea activitatii specifice de ordine si curatenie;
  • Detinerea permisului de conducere categoria B constituie un avantaj.

Condiții de muncă:

  • Program de lucru: full time
  • Angajare oficiala + pachet social complet
  • Salariu motivant cu posibilitatea de crestere, stabilit in urma interviului;
  • Oportunitatea de dezvoltare profesionala;
  • Masina de serviciu.

Responsabilități:

  • Executarea instalatiilor electrice calitative si la timp;
  • Asigurarea respectarii etapelor tehnologice de efectuare a lucrarilor de electromontaj;
  • Intocmirea necesarului de material si instiintarea rezultatului dirigintelui de santier;
  • Respectarea normelor de securitate la locul de munca si ocrotirea sanatatii.
Trimite CV

Despre companie

Compania “Energ PS-Plus” este o companie dinamica cu o experienta de 10 ani in domeniul electricitatii. Datorita volumelor de lucru, compania extinde echipa si angajeaza muncitori noi cu experienta in domeniu!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte