Publicat  11 Iulie 2022

Vânzător consultant magazin NOU Dekora.md CC Jumbo

Dekora.md Chișinău În ture 10000 MDL

Informații de bază

Salariul:
10000 MDL
Program de lucru:
În ture
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 2 ani

Descrierea poziției vacante

Noi oferim:
Salariu: parte fixă 10000 lei + procent din vânzări. În total, iese între 10 000 și 15 000 lei.
Regimul de muncă: două zile peste două, 09.00 - 21.00.
Locația: Chișinău, Centrul Comercial Jumbo.

Cerințe:
- Studii superioare, preferabil în comerț;
- Experiența în post similar este obligatorie;
- Cunoașterea obligatorie a limbilor: română și rusă,
- Cunoașterea lucrului cu mașina de casă și control și a programului 1C;
- Cunoştinţe specifice domeniului de activitate;

Responsabilităţi de bază:
- Îndeplinirea planului de vînzări;
- Consultarea clienților, prezentarea produselor, formarea comenzilor;
- Perfectarea documentelor de vânzare (eliberarea cecului, înregistarea vânzării în 1C);
- Amenajarea vitrinei, crearea și menținerea atmosferei placute în magazin.

La baza dekora.md este compania  “Peisaj-Art” S.R.L., domeniul de activitate al căreia este importul și distribuția B2B a materialelor de construcție pentru finisări și decorațiuni, pe tot teritoriul Republicii Moldova.

Pe parcursul activității companiei, din 2006 și până în prezent, am avut o ascensiune continua și tot așa planificăm să mergem și mai departe.
Astfel, produsele dekora.md  sunt folosite la finisarea și decorarea  numeroaselor spații locative și comerciale pe tot teritoriul Republicii Moldova. Nu există localitate la noi în țară, care ar avea un magazin specializat în materiale de construcții, și nu s-ar găsi în el produse dekora.md.

Noi, tot colectivul din 35 de oameni talentați și harnici, ne mândrim de faptul că prin munca noastră, zi de zi,  facem țara noastră mai frumoasă și oamenii care trăiesc în ea - mai fericiți.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Uzinelor 1
Număr de contact:
069223374
hr@peisajart.md