Publicat Recent

Lucrător depozit

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  •  formarea loturilor de mărfuri în baza cererilor clienților;
  • descărcarea/încărcarea mărfurilor.

Cerințe:

  •  rezistență fizică;
  •  punctualitate, atenție, onestitate, responsabilitate.

Condiții de muncă și remunerare:

  • salariu stabil;
  •  pachet social integral;
  •  program de lucru full time.

Expediați CV-ul la adresa electronică: info@ecaterix.md">info@ecaterix.md

Telefon: [vezi telefon]069620051

Despre companie

Compania ECATERIX este angajata in livrarea accesoriilor pentru producerea si montarea ferestrelor din PVC.
Într-o perioadă scurta de timp, compania ECATERIX, s-a transformat dintr-o companie regională mică într-unul dintre cei mai importanti furnizori de accesorii pentru ferestre PVC, reprezentat pe piata Moldovei printr-o retea de sucursale cu depozitele lor locale.
Feronerie TTS, WINKHAUS.
Profile din PVC: lider mondial VEKA - Germania.
Profile din aluminiu AKPA.
Profil plase antiinsecte.
Accesorii pentru montarea construcţiilor.
Spumă poliuretanică de la compania SOUDAL, companie de top din Belgia.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Pagina web:
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?