Publicat Ieri

Inginer - instalator sisteme de aer conditionat si ventilatie

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Strășeni

Descrierea poziției vacante

Beneficii:

  • Angajare oficiala;
  • Pachet social complet
  • Salariu conform rezultatelor interviului;
  • Mașină de serviciu.

Responsabilitati si cerinte:

  • Studii superioare tehnice sau medii de specialitate;
  • Experienta ca inginer/maistru/montator pentru montaj in sectii: ventilatie, aer conditionat, frigorific
  • Cunoașterea principiilor de funcționare, proiectare și întreținere a echipamentelor de climatizare;
  • Intretinerea, repararea si diagnosticarea sistemelor de ventilatie si aer conditionat;
  • Identificarea cauzelor defecțiunilor și accidentelor în funcționarea echipamentelor de climă, luând măsuri pentru prevenirea acestora;
  • Intocmirea documentatiilor si a actelor tehnice de incheiere;
  • Cunoașterea elementelor de bază ale ingineriei electrice;
  • Capacitate de a citi estimări de proiectare și scheme electrice;
  • Responsabilitate, performanță, abilități de comunicare;
  • Capacitatea de a lua decizii independente și responsabile;
  • Organizat si orientat spre rezultate;
  • Service in garantie si post garantie.

Te așteptăm în echipa noastră!

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul la adresa de e-mail:  info@term.md, sau suna-ti la nr.: [vezi telefon]068189850

Despre companie

„AM-Sisteme” SRL este o companie de inginerie care lucrează în domeniul construcțiilor generale și sisteme de inginerie. In plus compania se angajează in proiectarea, montarea si întreținerea rețelelor termice, instalațiilor fotovoltaice, sistemelor de aprovizionare cu apă și canalizare, a sistemelor de răcire a aerului precum și a centralelor termice cu diferite capacități.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Strășeni, str. Stefan cel Mare, 1A