Publicat Ieri

Șef de Vânzări Online

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
De la 3 ani

Descrierea poziției vacante

Responsabilități și abilități:
• Experiență în vânzări, negocieri și vânzări prin telefon
• Maximizarea și optimizarea proceselor în cadrul canalelor digitale pentru a crește vânzările și numărul clienților
• Responsabil de gestionarea și dezvoltarea unei echipe de reprezentanți de vânzări interne în vederea atingerii obiectivelor individuale și colective
• Evaluarea nevoilor clienților noștri și colectarea feedback-urilor utilizatorilor pentru a îmbunătăți soluțiile existente și pentru a proiecta și itera procesul și operațiunile de vânzări
• Coordonareav echipelor și recunoașterea potențialului de conducere, și sprijin pentru dezvoltarea carierei prin consolidarea capacităților în cadrul companiei
• Executarea proiectelor care implică analize cantitative, cercetări în domeniu
• Gestionarea și analiza rapoartelor.

Oferim:
• Lucru într-un colectiv tânăr;
• Training-uri la partenerii noștri pentru dezvoltarea abilităților
• Oficiu în centru capitalei
• Salariu cu perspectivă de creștere, în dependență de abilitățile demonstrate
• Un mediu de lucru favorabil, format din persoane pasionate și motivate
• O șansă de a vă continua dezvoltarea profesională, cu accent pe creșterea profesional.ă

Dacă te-ai regăsit în acest job sau ești interest, transmite-ne un CV cu menționarea postului de muncă dorit la adresa de email: [vezi email]hr@pandatur.md

Abilități cheie
Abilități de ascultare Analiza comportamentului consumatorilor Comunicare clară și eficientă Convingere Entuziasm Lucru în echipa Vânzări

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Ceai / cafea / snacksuri

Deplasări de serviciu

Bonusuri și prime în funcție de performanță

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii