Publicat  01 Iulie 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Vînzător-consultant mărfuri electro sect.Telecentru (str.Miorița 1)

Global Store Chișinău În ture 6500 MDL

Informații de bază

Salariul:
6500 MDL
Program de lucru:
În ture
Experiență:
de la 2 ani
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Cu o experiență de 18 ani pe piața angro cu produse de larg consum, în calitate de importator și furnizor de top în textile pentru casă, veselă, produse de îngrijire și o gamă largă de decor, Global Store are un catalog cu peste 40.000 de produse. Avem deja 5 magazine pe piața retail, unul dintre care în mun.Bălți, 4 în mun.Chișinău și unul on-line.

Anunțăm angajarea personalului în calitate de:

Responsabilități:

  •   deservirea și  consultarea clienților privind asortimentul, proprietăţile şi caracteristicile mărfurilor;
  •   afișarea și amplasarea etichetelor de preț;
  •   expunerea la raft a mărfurilor conform procedurilor interne;
  •   activități de schimbare a promoțiilor realizând amenajări necesare expunerii acestora;
  •  implicarea în activitățile de organizare și curățenie în magazin;
  •   verificarea și scanarea produselor selectate de către clienți, astfel încât să nu existe produse scanate greşit sau produse nescanate;

  •   incasarea mijloacelor bănești;
  •   pregătirea mijloacelor bănesti pentru încasare;

    Sunteți candidatul potrivit dacă:

  •  cunoașteți limba română, rusă;
  •  aveți experiență de lucru în domeniu(preferabil);
  •  aveți abilități excelente de comunicare, sunteți atent(ă) și responsabil(ă);

    Beneficii:

  •   Tichete de masa 45 lei/zi;
  •   Premii la sărbători;
  •   Reduceri corporative la mărfurile din magazinele Global Store;
  •   Vouchere și cadouri la zile de naștere;
  •   Oportunități de dezvoltare personală și de promovare în alte funcții.

    Condiții:

  •   Angajare oficială cu întreg pachet social într-o companie prosperă;
  •   Salariul motivant, achitat lunar (5500-8000 lei net);
  •   Program de muncă conform graficelor 2/2 în intervalul 08.30-21.00;
  •   Uniformă de muncă;
  •   Colectiv prietenos.

    Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul la adresa de e- mail: shr@grossell.com   cu indicarea postului pentru care aplică, iar pentru concretizări ne puteți contacta la numerele de telefon: 079015590 / 078770461

     Doar candidații selectați vor fi contactați pentru a fi invitați la interviu !

    Prin aplicarea la această poziție, Vă dați acordul față de prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

    Adresa oficiului: mun. Chișinău, c.Truseni, str.Calea Ieșilor 28/2 (transport public troleibus nr.34, autobus 16 sau orice transport care circulă spre Vatra, Strășeni)

    Vă așteptăm cu drag în echipa Global Store!
Abilități cheie
Abilități de comunicare Comunicare clară și eficientă Entuziasm

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Tichete de masă

Team - building

Uniformă

Daruri pentru diferite ocazii

Suntem importatori și distribuitori de produse de larg consum pe întreg teritoriul Republicii Moldova. În luna iunie 2022 Compania Global Store aniversează 5 ani. Avem deschise 5 magazine în mun.Chișinău (Poșta Veche, Sculeni, Buiucani, Telecentru, Botanica) și un magazin în mun.Bălți.

Număr de contact:
079015590, 078770461
shr@grossell.com