Publicat Ieri

Consultant Online

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Part-time
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Remote (de acasă)

Descrierea poziției vacante

Cerințe

  • Cunoștințe de lucru cu fișiere word, pdf, excel;
  • Cunoașterea excelentă a limbilor română, rusă; engleza – va constitui un avantaj;
  • Bune cunoștințe de operare PC, de utilizare a computerului și internetului va constitui un avantaj;
  • Excelente abilităţi de organizare, planificare și comunicare;
  • Capacitate de a lucra în echipă constituie un avantaj.

Condiții de muncă:

  • Invităm persoane pentru colaborare part-time. Paralel oferim curs gratuit de informare și instruire.

Responsabilități:

  • Coordonarea relațiilor cu clienții (e-mail, instagram, facebook, viber, telegram etc.);
  • Promovarea produselor.

Pentru detalii scrieți-ne la adresa de email promotionvip.oriflame@gmail.com.

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii