Publicat Recent

Recruitment & Talent Manager

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
De la 2 ani
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Beneficii:

  • Posibilități de instruire și dezvoltare profesională
  • Salariu fix + sistem de bonusare
  • Locație: Calea Ieșilor 8
  • Regim de lucru: Luni-Vineri, 8.30 - 17.30
  • Asigurarea echipamentului necesar (tools, softs)
  • Tichetelor de masă și telefonie corporativă

Responsabilitățile rolului:

  • Implementează strategia de trade marketing pentru mărcile companiei pe fiecare canal de vânzare în funcție de specificul acestora
  • Dezvoltă și implementează calendarul de activități promoționale
  • Dezvoltă și urmărește bugetele de cheltuieli destinate activităților din Trade Marketing
  • Monitorizează nevoile și cerințele clienților la punctul de vânzare și implementează un sistem pentru satisfacerea acestora
  • Propune idei / planuri noi de modificare a structurii de mercantizare în funcție de zonă, concurență, cerințele clienților, tendințele pieței și particularități
  • Propune exploatarea spatiilor libere in functie de potentialul zonei
  • Analizează eficiența și impactul proiectelor și realizează raportări specifice
  • Instruiește și coordonează echipa de promoteri/consultanți
  • Participă la expoziții, târguri și alte evenimente
  • Colaborarea cu furnizorii, agenții și alți parteneri în vederea realizării obiectivelor postului

Educație și experiență:

  • Studii superioare
  • Experiență într-o poziție similară, preferabil în companii FMCG
  • Cunoașterea limbilor romănă, rusă și engleză
  • Cunostințe avansate operare PC
  • Spirit de echipă și relaționare
  • Abilități excelente de comunicare scrisă și verbală

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite CV-ul la adresa: hr@purcari.wine">hr@purcari.wine , iar noi te vom contacta.

Trimite CV

Despre companie

Grupul Purcari este unul dintre principalii producători de vin și brandy din Europa Centrală și de Est, gestionând aproximativ 1,000 de hectare de podgorii și 4 vinării din România și Republica Moldova: Purcari, Crama Ceptura, Bostavan și Bardar.

Grupul deține un portofoliu compus din mai multe branduri de vin și vin spumant, din toate categoriile de preț, precum și un brand de divin premium.

Grupul Purcari este cel mai mare exportator de vin din Moldova, cu livrări în peste 30 de piețe din Europa (Polonia, Cehia, Slovacia, Ucraina, Norvegia, Marea Britanie, etc.), Asia (China, Japonia, Coreea de Sud) și America (SUA și Canada).

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte