Publicat Recent

Contabil Adjunct

Informații de bază

Salariu:
9 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Descrierea funcției

Căutăm Contabil care să ne ajute să oferim o experiență remarcabilă clienților Ramura5 și să menţinem cel mai înalte standarde profesionale cu aceștia.

Despre noi
Suntem compania Ramura5 oferim servicii de contabilitate pentru IMM. Ne mândrim cu o reputaţie impecabilă, dar în acelaşi timp rămânem independenţi profesional în proiectele noastre şi tratăm informaţiile clienţilor cu cea mai strictă confidenţialitate.

Suntem axați pe dezvoltarea continuă a companiei, a angajaților și a relațiilor cu clienții noștri.

Misiunea companiei este de a oferi clienților siguranță în tot departamentul financiar.

De 6 ani am reușit să creștem o echipă din 9 oameni dornici de muncă și devotați. Suntem mândri că putem oferi condiții bune de a munci acasă, cu o remunerare pe măsură.

Descrierea jobului

Pe postul de contabil adjunct vei fi responsabil de 8 obiective importante:

  • Recepționarea, controlul, prelucrarea și evidența documentelor primare;
  • Sistematizarea informației și introducerea datelor în sistemul 1C;
  • Administrarea și evidența conturilor creditorilor și debitorilor;
  • Gestionarea și controlul fluxului de documente contabile;
  • Întocmirea, prezentarea și păstrarea rapoartelor financiare în conformitate cu legislația în vigoare;
  • Întocmirea, prezentarea și păstrarea rapoartelor financiare per proiect în conformitate cu cerințele clienților;
  • Efectuarea calculelor şi transferurilor legate de impozite şi taxe, salarii, precum şi alte achitări;
  • Oferirea de informații contabile veridice conducătorului, angajaților, auditorilor, precum și altor utilizatori ai datelor contabile

În ce condiții suntem dispuși să cooperăm:

  • Oferirea unui salariu de 9000 lei
  • Program de lucru: luni-vineri de la 9.00 la 18.00 cu pauză de prânz;
  • Locație, Chișinău, str. Vasile Alecsandri 13, cartierul 40 Ani.
  • Concediu de odihnă și concediu medical;

Vei fi privilegiat, în cazul în care:

  • Ai studii superioare în contabilitate/finanțe;
  • Ai experiență de muncă în domeniul contabilității de cel puțin 5 ani;
  • Ai experiența de muncă în domeniul financiar al ONG-urilor de cel puțin 5 ani;
  • Cunoști sistemul  de operare PC, 1С;
  • Cunoști Standardele Naționale de Contabilitate, legislația fiscală și a legislația muncii;
  • Ai capacitatea de a vorbi și a scrie fluent în limba română/rusă;

Și în final, dacă citind cu atenție acest anunț, ați realizat că acesta este jobul la care visați de mult timp, așteptăm CV dvs la adresa de email: consulting@ramuracinci.md
cu tema email  „Vreau să lucrez la Ramura5  în calitate de Contabil

Așa vom  înțelege că sunteți cu adevărat o persoană atentă și responsabilă.

Trimite CV

Despre companie

Oferim servicii de contabilitate de înaltă calitate

Reputaţie Profesională şi Integritate -  Ne mândrim cu o reputaţie impecabilă, dar în acelaşi timp rămânem independenţi profesional în proiectele noastre şi tratăm informaţiile clienţilor cu cea mai strictă confidenţialitate.

Încredere Reciprocă - Succesul nostru este legat de succesul clienţilor noştrii și prin urmare realizăm toate relaţiile de afaceri cu corectitudine şi onestitate şi prin menţinerea celui mai ridicat standard de etică. De fiecare dată evităm conflictele de interes sau orice altă conduită necorespunzătoare.

Calitate Absolută - Menţinem cel mai înalte standarde profesional

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte