Publicat  16 Iunie 2022

Șofer-expeditor mărfuri nealimentare

PRETURI PENTRU TINE Chișinău Full Time 7500 MDL

Informații de bază

Salariul:
7500 MDL

Cerinţe:

  • Categoria B,

  • Experiență în domeniu;

  • Punctual, responsabil și organizat

Responsabilităţi:

  • Livrarea mărfurilor către punctele comerciale

  • Descarcarea în siguranță a bunurilor transportate

  • Însoțirea mărfurilor pînă la locul de destinație.

Oferta companiei:

  • Angajare oficială în cîmpul muncii;

  • Salariu stabil și achitat la timp;

  • Grafic de lucru flexibil

Persoanele interesate sunt rugate să sune la nr. 078883908 și /sau să transmită CV-ul la adresa electronică: anna.satravca@ppt.md

 "Preturi Pentru Tine" este un retailer din categoria fashion discount, infiintat in 2006 in Romania si ulterior, in 2013, s-a extins in Republica Moldova. Ne adresam unui segment de piata pentru care pretul este un criteriu important in alegeri.

Contacte

Adresa sediului central
Sos.Muncesti Nr.799/8A
Număr de contact:
078881302
anna.satravca@ppt.md