Publicat  23 Septembrie 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Business Analyst, Direcția produse digitale, Departamentul business digital și carduri

Moldindconbank Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Beneficii:

  • Program individual de dezvoltare profesională şi avansare în carieră;
  • Apreciem rezultatele prin salariu atractiv şi bonus de performanță;
  • Oferim prime colective, de sărbători și ajutoare materiale pentru diverse situații personale;
  • Avem grijă de echipa noastră și organizăm cluburi de interes și team building;
  • Promovăm produsele băncii şi oferim condiţii avantajoase angajaţilor.

Vei avea următoarele responsabilităţi:

  • Crearea și dezvoltarea de canale de autoservire, produse digitale și on-line: Mobile Banking persoane fizice, Web Banking persoane fizice și e-commerce;
  • Dezvoltarea de noi produse digitale și on-line și politica tarifară a produselor actuale;
  • Managementul achizițiilor pentru buna funcționare a băncii în domeniul produselor digitale și on-line și menținerea contractelor relevante;
  • Administrarea logisticii proceselor în domeniul produselor digitale și on-line și dezvoltarea / actualizarea documentelor de reglementare relevante.

Eşti candidatul potrivit dacă ai:

  • Experiența tehnica sau administrativa in implementarea proiectelor;
  • Experiența de lucru cu aplicațiile mobile sau e-Commerce sau transferuri electronice sau alte produse Digitale;
  • Viziunea modernă la produsele digitale și domeniile de aplicarea a acestoa;
  • Cunoaşterea limbilor română şi rusă. Engleza va constitui un avantaj;
  • Cunoașterea pachetului Microsoft Office la nivel avansat (Excel, Power Point);
  • Abilități bune de comunicare, responsabilitate, gestiunea eficienta a timpului, capacitatea de a gestiona si monitoriza mai mute sarcini simultan;
  • Spirit analitic, atenție la detalii, flexibilitate şi autodezvoltare.

Trimite CV-ul şi scrisoarea de intenţie:
e-mail: recrutare@micb.md
contactează-ne la tel. 022576935 sau 079484979

Moldindconbank şi-a început activitatea la 1 iulie 1959, în calitate de filială a Stroibank, din URSS, sarcina de bază a căreia era finanţarea construcţiilor industriale, întreprinderilor energetice și a magistralelor de transport. La 25 octombrie 1991, conform deciziei Adunării de Constituire, banca a fost reorganizată în Banca Comercială pe Acţiuni pentru Industrie şi Construcţii BC "Moldindconbank" S.A. În prezent, Moldindconbank are cea mai mare reţea de subdiviziuni din Republica Moldova fiind prezentă în toate raioanele ţării şi este considerată unul dintre angajatorii de top avînd peste 1500 de angajaţi.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
str. Armenească, 38
Număr de contact:
022576935, 079484979
recrutare@micb.md