Informații de bază

Salariu:
7 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii
Experiență:
De la 1 an
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe: Cynoasterea limbilor Rusa,Romana,Engleza .
Condiții de muncă: Ceai cafea,Tichet de masa.
Responsabilități:

  • Să-i întâmpini pe clienți și să îndeplinești operațiunile de check-in și check-out cu profesionalism.
  • Să răspunzi la telefon și să oferi consiliere clienților deja cazați sau celor care urmează să sosească la hotel și cer informații suplimentare.
  • Să supraveghezi și să coordonezi, în unele cazuri, întreaga activitate a recepției, de la portari la băieții de serviciu și la cameriste.
  • Să cunoști foarte bine toate facilitățile pe care le oferă hotelul, detalii despre restaurant, meniu, room-service și curățătorie de haine – dacă este cazul.
Trimite CV

Despre companie

Jolly Alon Hotel & Business Center vrea să își mărească Echipa!
Dacă ești o fire pozitivă, cu zâmbetul pe buze, te întelegi bine cu toată lumea vin-o în echipa noastră.

Beneficii:

  • Mediu de activitate interesant
  • Salariu competitiv
  • Posibilitate de creștere și dezvoltare personală
  • Alimentație gratuită
  • Echipă prietenoasă

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str.Maria Cibotari 37