Publicat Recent

Depozitar (funcționară în evidența stocurilor)

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania Vasconi – unul dintre cei mai mari producători de articole din tricotaj din Republica Moldova, anunță concurs pentru următoarea poziție:

Depozitar (funcționară în

evidența stocurilor)

Firma de producere a confecțiilor din tricotaj, brandul Vasconi,

angajează Depozitar (producție finită).

Cerinte:

  • Studii profesionale de profil;
  • Experiență  în articole de îmbrăcăminte minim 1 an (preferabil);
  • Lucru la calculator, cunoașterea programa 1C;
  • Responsabilitate, seriozitate, ordonanță;

Responsabilitati:

  • asigură gestiunea fizică a stocului de marfă:
  • operează în stoc mişcările de marfă;
  • păstrează documentele justificative legate de stocuri;
  • efectuează 2 de ori pe an (în dependenţă de necesitae) a inventarului stocului de marfă;
  • participă activ la operaţiunile de completare  a mărfii la/din depozitul firmei (pregătesc comanda spre ieşire);
  • raportează superiorului ierarhic orice neconcordanţă între stocul fizic si cel scriptic;
  • oferă informaţii despre stocuri departamentelor firmei;
  • respectă legislaţia de gestiune a stocurilor;

 Se ofera:

  • Angajare oficiala;
  • Pachet social inclus;
  • Conditii bune de lucru;
  • Salariu motivant

Graficul de lucru:

  • Luni-vineri;
  • De la 8 pina la 17 cu pauza de masa.

Persoanele interesate sunt invitate să sune la numărul de telefon [vezi telefon]078222290  sau să expedieze cv la adresa hr@vasconi.md

E-m: resurseumane.vasconi@gmail.com">resurseumane.vasconi@gmail.com

Vor fi contactate doar persoanele selectate.

Telefon: [vezi telefon]078222290, [vezi telefon]022-421181
E-mail: hr@vasconi.md
Web: www.vasconi.md

Trimite CV

Despre companie

Compania Vasconi – unul dintre cei mai mari producători de articole din tricotaj din Republica Moldova,

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte