Publicat  01 Iulie 2022

Asistent în Orangeria Floral Soul

Floral Soul Chișinău Full Time 7000 MDL

Informații de bază

Salariul:
7000 MDL
Full Time
Experiență:
Constituie un avantaj

Descrierea poziției vacante

<!-- wp:paragraph -->

Floral Soul este compania care vine să ofere starea de bine prin alegerea plantelor conform stilului tău de viață. Floral Soul are grijă să-ți ofere o experiență unică de înverzire, de la alegerea plantelor potrivit condițiilor de interior până la îngrijirea lor săptămânală și livrarea la ușă.

<!-- /wp:paragraph --> <!-- wp:paragraph -->

Angajăm o persoană căreia îi place să lucreze cu plantele. Responsabilitățile primare vor fi îngrijirea plantelor în oficii și întreținerea lor la Orangerie. Perioada de instruire și ustensilele necesare vor fi asigurate gratuit. Calificarea în domeniu nu este obligatorie.

Cerințe:

  •  Inițiativă/inovație/proactivitate;
  •  Abilități de comunicare și relaționare;
  • Atenție la detalii;
  •  Spirit de observație.

Responsabilități:

  •  Udă plantele pentru a le asigura necesarul de apă;
  •  Fertilizează plantele asigurând aportul de substanțe nutritive;
  •  Curăță plantele pentru îndepărtarea uscăturilor;
  •  Inspectează aspectul plantelor și semnalează orice problemă care poate dăuna sănătații acestora;
  •  Îngrijește plantele de interior pentru crearea condițiilor optime de vegetație.

    Oportunități egale pentru toți

Floral Soul este un angajator cu oportunități egale pentru toți. Salutăm toate aplicările, atât timp cât persoana responsabilă va împărtăși aceleași valori organizaționale și va contribui la creșterea companiei, indiferent de vârsta acesteia, gen, rasă, religie sau credință, orientare sexuală, statut civil etc.

Expediază CV-ul tău la team@floralsoul.md

<!-- /wp:paragraph -->

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Număr de contact:
069807320
team@floralsoul.md