Publicat  25 August 2022
Ofertă de muncă fierbinte

HR - Manager

Smart Consulting Chișinău Full Time 1000 USD

Informații de bază

Salariul:
1000 USD
Full Time
Experiență:
de la 1 an
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

The international holding company "Smart Consulting Limited" is looking for active and motivated employees with excellent communication skills for the vacancy HR -manager!

Condiții de muncă: FROM US:

  •  Timely and fair salary;
  • Friendly and positive team;
  • Snacks in constant availability;
  •  Tools and resources for professional development;
  •  Comfortable workplace in the center of Chisinau;
  •  Taxi payment at night;

Responsabilități: JOB DESCRIPTION

  • Conducting an initial interview with a potential agent;
  • Maintaining documentation for each employee;
  • Maintaining the necessary reporting at the request of managewment;
  • Other assistance to the manager and recruits;
  • Adhere to the corporate daily routine
  • Working hours Monday- Friday 10:00-19:00
Abilități cheie
Abilitatea de a învăța rapid Abilitatea de a soluționa eficient problemele Abilități de ascultare Abilități de comunicare Analiza comportamentului consumatorilor Comunicare clară și eficientă Convingere Entuziasm Gândire critică

Beneficii

Ceai / cafea / snacksuri

Traininguri

Program flexibil

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
078583983
starwork.c@gmail.com