Publicat  19 August 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Asistent Analist Financiar

DAD Human Capital Chișinău Full Time 10 MDL

Informații de bază

Salariul:
10 MDL
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 2 ani
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Cerințe:
• Studii superioare finisate, cu profil economic;
• Experiență de muncă în domeniu de analiză și cercetare;
• Nivel avansat de cunoaștere a Microsoft Excel;;
• Cunoașterea fluentă a limbilor romană, rusă și engleză;
• Abilități excelente de exprimare, coerență și asertivitate;
• Interes, inițiativă și pro-activitate în realizarea sarcinilor;
• Persoana încrezută, amabilă și prietenoasă;
• Dorința de a interacționa cu persoane diferite;

Condiții de muncă:
• Salariu competitiv, influenţat de rezultat, începînd de la 10000 MDL - NET;
• Mediu de lucru profesionist şi mega-dinamic ;
• Proiecte interesante, pline de provocări și satisfacții;
• Echipă prietenoasă și pro-activă;
• Instruire continuă oferită de către companie;
• Participare la training-uri și team-building-uri;
• Sediul oficiului: sec. Ciocana.
• Program de munca Luni-Vineri, 8:30 - 17:30

Responsabilități:
• Să raportezi periodic clienților companiei;
• Să analizezi indicatorii financiari și operaționali pentru clienții companiei;
• Să ajuți managerul de echipă în efectuarea sarcinilor de analiză financiară, audit și advisery;
• Documentarea proceselor clienților.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la hr@dad.md.
Vom fi bucuroși să colaborăm!

Despre companie

DAD Human Capital oferă servicii aferente Capitalului Uman:

  • Recrutarea și selecția personalului
  • Evidența Resurselor Umane
  • Trainings
  • Audit al Departamentului de Resurse Umane

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
str. Igor Vieru 15/3
Număr de contact:
069995545
hr@dad.md