Publicat Recent

Specialist în întreținerea și repararea motorului (motorist)

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Devină parte din "AKELA FAMILY"!

Echipament absolut Nou și Modern!

Dacă aveți cunoștințe despre structura autovehiculului și știți cum să rezolvați diferite probleme într-un autovehicul, atunci Bine ați venit la noi!

Responsabilități:
- diagnosticarea autovehiculelor;
- întreținerea și repararea motoarelor (pe benzină/diesel/hibrid/electro).

Cerințe față de candidați:
- cunoașterea structurii, principiilor de funcționare și tehnologiilor de întreținere și reparare a ansamblurilor și agregatelor autovehiculelor;
- cunoașterea destinației și modului de utilizare a echipamentelor și instrumentelor pentru întreținerea și repararea autovehiculelor;
- capacitatea de a lucra cu instrumentele specifice, de a efectua diagnosticarea și repararea motorului (pe benzină/diesel);
- experiența anterioară de cel puțin un an în repararea autovehiculelor.

Oferim:
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- salariu motivant (reeșind din cunoștințele Dvs);
- îmbrăcăminte de lucru și instrumente specifice.

Program:
- [vezi telefon]09.00-18.00 (luni-vineri);
- [vezi telefon]09.00-15.00 (sîmbăta).

Telefon: [vezi telefon]022-38-45-16, [vezi telefon]079-700-486.
Ne găsiți la Chișinău, str. Pădurii 2/Șoseaua Muncești 364.
Trimite CV

Despre companie

„Combinatul Auto Nr.6” SRL este o întreprindere cu tradiții ce și-a început activitatea acum 70 de ani. În tot acest timp ne-am dezvoltat acumulînd experiență, muncind cu dăruire și cîștigîndu-ne bunul numele și reputația.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte