Publicat  26 Mai 2022

Specialist Digital Marketing

HOMEITALY Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil

Descrierea poziției vacante

În cadrul showroom-urilor de mobilă italiană HomeItaly.

Responsabilități:

  •  Promovarea online a mărcii HomeItaly
  •  Administrarea și dezvoltarea conturile de social media, crearea de content
  •  Întreținerea și dezvoltarea site-ului www.homeitaly.md4.
  • Crearea campaniilor promo și măsurarea rezultatelor pentru Facebook și Instagram
  •  Realizarea de bannere și anunțuri text pentru Google Adwords
  • Crearea de materiale PR ( ocazional )
  •  Studierea tendințelor de piață și a concurenței
  •  Dezvoltarea bazei de date a clienților, segmentarea acesteia și elaborarea de strategii de comunicare pentru fiecare segment

Cerințe/competențe:

  •  Studii finisate în domeniul Marketing, PR sau Comunicare
  •  Experiență în domeniul de marketing online și anume crearea de campanii, gestionare buget, măsurarea rezultatelor.
  • Abilități de editare grafică Adobe Photoshop
  •  Abilități de comunicare scrisă, dar si verbală
  •  Persoana creativă, organizată, curioasă, automotivată, cu inițiativă și simț estetic dezvoltat
  •  Abilități de lucru individual, dar și în echipă.
  •  Disponibilitate pentru program full-time

Beneficii:

  •  Salariu motivant, care va creste în timp în funcție de performanță
  •  Angajare oficială + pachet social
  • Mediu de lucru confortabil in cel mai modern salon de mobila și într-o o echipă prietenoasă.
  •  Participarea la evenimente din industrie.

Persoanele interesante sunt rugate să trimită CV-ul la adresa de email hr.homeit@gmail.com

Suntem un showroom de mobilier si decoratiuni Made in Italy unde furnizăm soluții complete pentru o locuinta confortabila si decorata cu stil.

Misiunea noastra la HomeItaly este de a tranforma procesul de mobilare si decorare a casei intr-o experienta frumoasa, placuta si lipsita de stres prin furnizarea de solutii complete in domeniul amenajarilor interioare: de la mobila pentru bucatarie, baie, dormitor, hol, birou, living si dining pana la usi, electrocasnice de bucatarie, tapete exclusive, covoare, decoratiuni, textile pentru casa și parfumuri.

Contacte

Adresa sediului central
str. Calea Orheiului 28/1
marketing@homeitaly.md