Publicat Recent

Inspector Securitate

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Cahul

Descrierea poziției vacante

IMPORTANT
      Locul de muncă constituie - Portul International Liber Giurgiulești, situat în s. Giurgiulești, r-nul Cahul.
Responsabilități:

  1. Asigurarea securității obiectelor, executarea măsurilor operative la ordinul conducerii și conform procedurilor interne ale întreprinderii.
  2. Menținerea ordinii publice pe teritoriul obiectelor, prevenirea infracțiunilor și a altor încălcări ilicite.
  3. Inspectarea în timpul serviciului a terenurilor detașate ale obiectelor, supravegherea construcțiilor de pe teritoriul obiectelor și din nemijlocita lor vecinătate, valorilor materiale, mijloacelor de transport, oamenilor și personalului întreprinderii.
  4. Supravegherea accesului persoanelor (salariați, oaspeți) și unităților de transport pe teritoriul PILG.
  5. Asigurarea respectării regimului de acces pe teritoriul PILG.

Cerințe:
- Studii medii;
- Atenție, responsabilitate, seriozitate;
- Pregătire fizică, cunoștințe și deprinderi profesionale relevante;

Persoanele interesate pot transmite CV-l la  adresa poștală: resurse.umane@danlog.md">resurse.umane@danlog.md  Informații suplimentare puteți obține la: [vezi telefon]078888198 sau [vezi telefon]078884030

Trimite CV

Despre companie

ICS DANUBE LOGISTICS SRL – proprietarul si operatorul Portului International Liber Giurgiulești anunță concurs pentru suplinirea postului vacant:

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte