Publicat  24 Mai 2022

Ajutor BRUTAR/COFETAR Botanica

Family Market Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Full Time
Experiență:
Constituie un avantaj

Descrierea poziției vacante

Responsabilitati:

- Îndeplineşte zilnic normele de muncă cerute;
- Îşi menţine locul de muncă în ordine;
- Congelarea semifabricatelor;
- Modelarea, scoaterea semifabricatelor; Cerinte:

Cerinte:
- Expierienta in domeniul brutăriei reprezinta un avantaj;
- Abilitatea de a lucra în echipă;
- Cunoașterea tehnologiilor și metodelor de preparare a produselor de patiserie;
- Cunoașterea normelor și cerințelor sanitare;
- Responsabilitate, disciplină, sirguinta, viteză de lucru;

Oferim:
-Salariu competitiv;
-Regim 5/2, 09:00-18:00;
-Un mediu de lucru eficient, tânăr și dinamic;
-Instruire profesională ;

Persoanele interesate rugăm să ne contacteze la numărul de telefon 068688341/069870480 sau să ne expedieze CV-ul cu indicarea functiei la adresa de e-mail: hr@familymarket.md.

Family Market este o retea de magazine din Moldova înființată în 2013, iar pe 1 mai primul nostru magazin a fost deschis la Briceni.

Datorită managementului nostru eficient, pe parcursul la 7 ani au fost deschise inca 24 de magazine în toată Moldova, iar acesta nu este sfârșitul. Rețeaua intenționează să se extindă în continuare, pentru a bucura clienții săi cu disponibilitate și asortimentul produselor sale.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
069870480
hr@familymarket.md